Necenzurujeme.cz

ČÍ JSME? LEVICE, PRAVICE, DEMOKRACIE, FAŠISMUS.......

Žijeme v době kdy některá slova ztrácejí svůj význam. Levice pravice demokracie fašismus nacismus - málokdo už zná co to vlastně znamená. Pravda a láska je nadávka.

Za studené války bylo jasno - levice pravice, u nás to bylo my a oni, kdo byl my a oni bylo jasné. Pokukovali jsme závistivě po západních sousedech, tam bylo vše, tím nemyslím jen zboží, ale i svoboda projevu i po projevu, svoboda pohybu, žádné výjezdní doložky, vrchnost neurčovala jestli smíte či ne vycestovat jakýmkoliv směrem a nemuseli jste hlásit s kým a o čem jste se bavili. 
Fašisté a náckové byli fašisté a náckové, demokracie a svoboda byly to co ta slova znamenají. Dnes, když španělská policie zmlátí stovku důchodců na jednu hromadu a zavřou zvolené politiky na dlouhá leta protože se chtějí odtrhnout od Španělska, nic nového, to už drahná leta, tak většina komentářů zní - joooo, to je ta demokracie, demokracii už nechceme, mladí jdou do ulic protiestovat, a vidíme i plakáty - už nechceme demokracii, uvědomují si vlastně co říkají?
Pravda a láska také už není to co by to mělo znamenat, je to orwellovské - pravda je lež, láska je nenávist. Mladí jdou do ulic kde požajují odstranit zvoleného prezidenta, v USA i v Česku.  Nějak se nám to pomotalo i na mezinárodní scéně.
Rusko je pro většinu lidí stále SSSR, rusomilové, většna jsou komunisté, si neuvědomují že komunisté jsou dnes v Rusku opozice, a Rusko je pravoslavné, skoro carské. Rusofobové to také nevidí, hlavně nevidí že marxismus hrozí z EU, tam Marxovi staví zase pomníky, a Brusel je plný komunistů, prej bejvalejch. 
Antifa jsou dnes fašisté, demokraté jsou fašisté, vlastenci xenofobové. svobodné volby jsou  dnes fujky, vím - v Česku ČSSD proflákla volby, ale budou ve vládě, je to poťapkané, jenže - lidský instinkt velí se houfovat, je to základní instinkt přežití. A tak se člověk chce někam zařadit, levice pravice demokracie diktatura......ale dnes? Kam se zařadit aby měl člověk jasno? Je na čase udělat znovu pořádek.
Štítky článku:

prestiž 1: 13,18 přečteno 269×

0 Hodnotit článek 7

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

ČÍ JSME? LEVICE, PRAVICE, DEMOKRACIE, FAŠISMUS.......

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse