Necenzurujeme.cz

Se Zemanem hrajeme o čas

Dnešní situace v EU je trochu podobná té v SSSR pár let před tím než se to sesypalo.  Je vidět rozkol. Německý ministr vnitra prohlásí že s neřízenou migrací je utrum, a druhý den to odvolá. Merkel sesmoluje vládu, a se Schulzem se shodnou na palčivém problému, budou nejen sjedncovat rodiny migrantů, ale budou brát utečence před klimatickými změnami.

A je to. Pak se bude usilovat o to aby si je sousedé rozebrali. Ale to není ten nejpalčivější problém pro Česko.  Uprchlíci přijdou jen když se odklepnou jednotné dávky po celé EU, ale to by znamenalo brzký krach. Nikdo není tak bohatý aby mohl donekonečna vyhazovat prachy na nic.

Pro Česko, a vůbec pro V4 je problém že se mu nařizují sankce proti Rusku, nedej bože aby Poláci prodali Rusku jablka, nebo Česko traktory.  A pokud Zeman jede do Ruska otevřít šance pro nějaké ty kšefty co na Česko ještě zbyde, tak je to proruský president, a jako o takovém se píše po celém světě. A to proč.

Protože sankce nesankce - Německo vesele s Ruskem kšeftuje, investuje do Ruska jako málokdo, nejsou sami, to dělá i Francie, takový Danone dokonce investuje i na Sibiři. Prachy nesmrdí, ale co je dovoleno volovi......Proto se Putin chlubí tím že i přes sankce to v Rusku stále klape. No bodeť - to jsou sankce jen na papíře.

Takže zvolení Zemana se německé elitě nelíbí, co kdyby na Česko zbyly nějaké ty drobky ze stolu kde hodují vyvolení. Totéž s Čínou, co si to Zeman dovolil pochlebovat čínskému prezidentovi, to dělají také jen vyvolení, Česko mělo položit kudlu na krk čínskému prezidentovi a říct: žádné kšefty kamarádíčku, to až odejdeš z Tibetu. Zatímco všichni vyvolení před čínským prezidentem panáčkují, dary přinášejí. 

Drahoš by byl "prozápadní", čili by bojkotoval a sankce respektoval. Poplácali by ho po zádech, on by se teteli štěstím, a Česko by utřelo hubu. Díky bohu aspoň za toho Zemana. Jak se říká, o prachy jde v první řadě. 

Jako v Německu, kde si elity dělají z migrace kšeft, a po nás potopa. Jen aby se pak ta velká voda nepřelila také k nám. Zeman nás ode všeho neochrání, tak zatím hrajeme o čas, a doufejme že Merkel tu EU co nejdříve tak rozvrtá že se to sesype ještě za Zemana.

Štítky článku:

prestiž 1: 27,08 přečteno 569×

2 Hodnotit článek 28

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Se Zemanem hrajeme o čas

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse