Necenzurujeme.cz

Jsem hysterik a xenofob, protože hájím tuto zemi a nenarozené vnouče?

Opět jsme svědky mediálních lží a masírek. Luboš Palata (idnes.cz) napsal ve svém „komentáři“, že jsme propadli hysterii kvůli uprchlíkům a že se vydělujeme ze západní Evropy. Opak je pravdou.  

Pokud klíčové země EU a zejména jejich politici začnou konečně mít stejný přístup k migrantům, jaký převládá v “České kotlině“, udělají první krok pro záchranu Evropy. A pokud se západní Evropa přes nesouhlas většiny jejích obyvatel dobrovolně islamizuje, pak je dobře, že se z ní vydělujeme. Naše malá země za desítky let po podvodu zvaném „sametová revoluce“ přes obrovské dotace a vládní programy nedokázala jakkoli zlepšit soužití s minoritními Romy. Jediné, čeho dosáhla je to, že se téměř již nesmí psát Cikán, ale musí se psát Rom. Další, čeho dosáhla, je nárůst brutality trestné činnosti některých Romů a zvýšení počtu romských ghet ze 150 na 600. Přitom Romové zce žijí staletí. Jak chce tedy vyřešit Vláda soužití s vlnou muslimů, která se na nás valí?

Premier Bohuslav Sobotka soustavně lže nejen svým voličům, ale celému národu. Nejprve odmítal kvóty (pro které ale jeho poslanci v Bruselu hlasovali) a nakonec dobrovnolně přijal více migrantů, než Brusel čekal. Zcela dobrovolně. Junker začal před dvěma týdny jednat o „přerozdělení“ 120 000 uprchlíků. Jenže, jak se dalo čekat, za čtrnáct dní jich je najednou 220 000 a počty porostou. Nejednou by ČR měla přijmoput ještě letos cca 5 000 migrantů. Ano, píši mjigrantů, protože označení „uprchlíci“ je lež Bruselu. Jde většinou o ekonomické migranty a o islámské radikály. Jen vzpomeňte na trapas sluníčkářů a medií s utonulým syrským chlapcem, jeho bratrem a jejich matkou. Nakonec se zjistilo, že neprchali před válkou, ale jejich otec chtěl za lepším z Turecka, kde rodina již tři roky žila, do Německa a pak snad do Švédska. Poslední zprávy v mediích negují jeho srdceryvná prohlášení, jak své děti držel nad vodou konstatováním, že v člunu vůbec nebyl a poslal je samotné bez záchranných vest napřed.

Media nám jednak lžou (jako vždy) a pak zamlčují fakta. Merkelová nechala vytisknout miliardy EUR na pomoc Řecku, jež je „nárazníkovým“ státem před Tureckem a islámem. Krachující Řecko je na 26. místě (na světě) ve výdajích na zbrojení (v % HDP). V EU je na prvním místě. K čemu Řekové dávají tolik peněz do armády, když si neumí ohlídat hranice před migranty a jejich vlnu posílají dál? Zamlčují se informace o vyloučených městských čtvrtích v Německu, Francii, Švédsku, ve kterých vládnou drogové gangy migrantů, čtvrtích, do kterých se profesionální policisté již nejen bojí, ale odmítají vstoupit. Zamlčují se fakta o dramatickém nárustu kriminality a brutální trestné činnosti ze strany migrantů. Německá města musí příliv migrantů financovat ze svého a tak jim vláda tiše posílá peníze, aby nezkrachovala.

Zejména Rakousko, Německo, Švédsko a Francie přestávají zvládat nápor migrantů. Vytvářejí tlak na hoteliéry i na občany, aby je ubytovávali, nikdo nezvládá jejich zdarvotní prohlídky a kontrolu, zda jde o uprchlíky, ekonomické migranty, či spící bojobníky ISIS. Selhala jakákoli kontrola bezpečnostních a zdravotních rizik. V oblasti ubytování a živení migrantů je Evropa zcela nepřipravena a začíná kolabovat. Hurvínek Sobotka nejprve kýval hlavou, že odmítáme kvóty, pak dobrovolně odkýval cca 1 500 migrantů a za chvíli odkýve dalších cca 5 000 migrantů v letošním roce. Logicky půjde jen o muže v produktivním věku, kteří pak vznesou „oprávněné“ požadavky na poskytnutí azylu jejich rodinám a příbuzným, takže z 5 000 migrantů jich bude letos v ČR nejméně 30 000. Díky těmto otevřeným dvěřím se do Evropy a tedy i do ČR pohrnou další s nataženou rukou.

Takto děkují migranti za azyl ve Španělsku:

Reálně tedy hrozí, že do 5 let bude v ČR 250 000 či více muslimských migrantů. Tedy více, než u nás žije Romů. Podle zpravodajských služeb mezi nimi bude cca 25 000 spících bojovníků ISIS a radikálů. Ekonomika začně kolabovat, protože tito lidé nebudou pracovat a budeme nuceni je živit. Bude nutno radikálně navýšit počty policistů a vojáků, ale i lékařů. Kde je vezmeme a kde na to vezmeme peníze? Nemluvě o reálné hrozbě nárůstu kriminality, brutálního násilí, nemocí, na které nejsme připraveni. Další hrozbou je to, že tato situace bude živnou půdou pro politické,. nacionálně orientované „rychlokvašky“. Stávající politická garnitura kývalů, která se naoko před voliči hádá, ale přitom je vzájemně dohodnutá, půjde k čertu a zdrhne do daňových rájů užívat si úplatky z korupce.

Narodí se novodobí „slušní a inteligentní“ Hitlerové, kteří budou národu říkat to, "co chce slyšet". Tato situace bude startem pro občanské války, které jsou snad nejhorší zrůdností světa (vzpomeňme jen na dění v nedávné Jugoslávii). Naši politici, kterým každoročně přes polostání firmy a PR agentury a sport a rekultivace tečou do jejich tajných firem v daňových rájích miliardy, vezmou kramle a zdrhnou na Bahamy, nebo na Floridu, či kamkoli do USA, odkud se toto celé řídí. Ale my tu zůstaneme. A zůstaneme sami, protože Evropu a tuto zemi (dočasně, než ji ovládnou muslimové) povedou náckové, kterým na jejich národu bude záležet stejně, jako Hitlerovi na Němcích.

Tady nejde o žádné uprchlíky prchající před válkou, ale o ekonomické migranty a muslimské radikály, realizující řízenou islamizaci Evropy. Hurvínek Bohuslav Sobotka a spol si myslí, že to mají jisté. Jenže nemají za zadkem policii a armádu, jako měli Husák s Jakešem a Adamcem. Myslím, že je na čase, aby naše Vláda dostala poslední varování a pokud nezareaguje, aby byl zase plný Václavák a Letná. Tento národ není ani hysterický, ani slepý, hluchý, či hloupý. Pouze chce ochránit  „Českou kotlinu“ a své rodiny. A pokud toto nechtějí Sobotka, Babiš, Šabatová, Kocáb, Dientsbier, Chovanec, Stropnický a další slyšet a vyslyšet, tak ať táhnou k čertu a to hned!

Štítky článku:

prestiž 2: 12,75 přečteno 3 052×

0 Hodnotit článek 389

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Jsem hysterik a xenofob, protože hájím tuto zemi a nenarozené vnouče?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse