Necenzurujeme.cz

„Řídící“ pracovnice Šabatová a její „agentka“ cikánka Balogová prohrály ...

….zatím sice jen první kolo soudního jednání. Jednání, které, jak by si člověk naivně myslel, by bylo možné pouze v totalitní společnosti. Jenže, v naší „demokratické“ fašizující se společnosti to není nic neobvyklého.

Po podvodu, spoluorganizovaném (kvůli vlastním restitucím?) Václavem Havlem, realizovaném StB a dodnes zrůdně nazývaném „Sametová revoluce“ mnoho lidí jásalo nad domělou svobodou. Ano, dnes si můžeme koupit banány, jahody, melouny kdykoli, cestovat můžeme kam chceme. Dřív, pokud flákač nemakal, či zdevastoval byt, šel do „krymu“. Dnes je dotován státem – rozuměj – poctivě pracující menšinou tohoto státu (úředník nic nevytváří). Jenže, to není jediná změna „vybojované“ demokracie. Podstatnou změnou je, že:.....

 

  • za totality monitorovala StB osoby, které se projevily nepřátelsky či odmítavě k tehdejšímu režimu. Dnes naše „demokratická“ Vláda monitoruje všechny, i když „drží hubu“. Kdo oprávněně kritizuje zneužívání dávek či devastaci bytů „nepřizpůsobyvími“, netoleruje „drobné“ krádeže, hluk, házení odpadků a i dokonce kálení z oken, je rasista. Za první republiky stačila živnostenskému úřadu jednoduchá knížka (sešit) kde bylo uvedeno má dáti / dal. Dnes vyplňujeme státu desítky hlášenek ročně a čeká nás EET a v budoucnu možná povinná detekce našeho lejna.

  • Za první republiky bylo v pravomoci obce vyvěsit k názvu obce ceduli „Cikánům a potulným kočovným osobám vstup zakázán“. Toto právo obcí ošetřil i tehdejší Parlament zákonem. Dnes si hrajeme na údajný „rasismus“, trestáme kritiky, platíme miliardy více než stovce (!!!) proromských organizací na jejich jisté platy a nájmy prostor. Organizacím, které možná dodnes nepřesvědčily ani jednoho flákače, že normální je pracovat, nekrást a nekálet z okna. Ale, splnili jsme požadavky EU..... aby sem mohly přijít miliardy dotací, které vládnoucí garnitura z většiny rozkrade.¨Tyto státem dotované organizace diskriminují a okrádají Romy několikanásobně více, než většinová společnost!

 

Pokud má zájmy tohoto národa, jeho „lidská práva“ hájit podle mne pomatená trockistka, pak je opravdu něco špatně. Doporučil bych tedy paní Šabatové i stran Romů či uprchlíků praktickou stáž formou měsíčního pobytu v Dubí či projití si třeba Libanonu či Sýrie pěšky a nezahalená. Myslím, že to by problém kolem naší současné ombudsmanky vyřešilo. Ale abych se vrátil k podstatě věci – tento stát se opravdu fašizuje. Pod pláštíkem údajné demokracie a lidských práv nám svobodu a práva bere. Nejde jen o EET, zákaz kouřemí a další. Plánuje se i zákaz hotovostních úhrad a tak bude tento stát monitorovat co jíte, jak často (a zda) souložíte s kondomem či bez, kolik toho sníte, vypijete a pak to bude prodávat různým „obchodním“ řetězcům“

 

Když jsem, v roce 1990, ve FS ČSFR prohlásil, že to, že byla StB zákonem zrušena neznamená, že přestane fungovat, byl jsem tehdy označen za blázna. Dnes tvrdím, že tuto zemi stále StB řídí a sama je řízena prostřednictvím „nejbohatších“ Čechů a ti prostřednictvím zahraničních zpravodalských služeb, zejména USA a Ruska. Osobně si „myslím“ že v ČR neexistuje premier, který by si nanakradl miliardy.Včetně „Hurvínka“ Bohuslava Sobotky prostřednictvím jeho údajně vlastněných PR agentur či PR zakázek od ČEZu (viz nejen náznaky Davida Ratha).. Ale k tematu - fakt je, že by i ombudsmanka měla trochu dát na vlastní mage a nebudit dojem travkou zmoženého klonu trockistky + sluníčkářky + stoupenky hippies + „mamky“ v teplákách od plotny............

 

O tom, kdo vyhraje volby a kdo se stane premierem nerozhoduje volič svobodně,. Ale rozhodují o tom masmedia, financovaná nejbohatšími a konečné rozhodnutí má ten „nejvyšší“. Kdo se mafii a kmotrům postaví je zlikvidován – poslení ukázkou byl puč na Vládu Nečase. Policie sice po právu stíhá vraždy či ekonomickou trestnou činnost, ale „prkotiny“, kdy nynější premier prodá OKD a jeho byty se ztrátou 65 milard, ponechává bez povšimnutí. Před tím, něž Vláda začala „bojovat“ proti rasismu bylo v ČR cca 150 romských ghet. Deset let tečou do více jak stovky „proromských“ organizací desítky miliard a výsledkem je, že těch ghet je ke dnešku už 600.

 

Ústava zaručuje nedotknutelnost osobního majetku. Tedy, údajně „zaručuje“ majiteli restaurace právo rozhodnout, zda v ní smějí hosté kouřit. Zaručuje tedy i to, že majitel nemovitosti smí tuto prodat komu chce a limitovat, komu nechce. Zda smí určit, že jeho hosty u jídla nebudou obtěžovat ječící a pobíhající „fakani“. Trockistka a nedopatřením ombudsmanka Šabatová ve stylu řídíího pracovbníka StB poslala svojí (placenou?) romnskou agentku na realitní kancelář. Bez ohledu na výsledek rozhodnutí odvolacího řízení v dané věci by měla být za tuto StBáckou provokaci okamžitě odvolána!

 

Je právem každého z nás poslat „socky“, co zneužívají plošnou podporu tohoto státu proti naší vůli a z našich daní tam, kam patří. A je na čase tam poslat trockistku Šabatovou. Trockistka Ana Šabatová a jí podobní sluničkáři a současná Vláda, navíc rozkrádající (jako ty předchozí) každoročně státní rozpočet o jeho deficit, by měly být nekompromisně vypráskány.Jsem připraven na to že mne po vyjití tohoto blogu ministři Babiš či Chovanec nechají „pověřit“. Či že mne sluníčkářská trockistka Šabatová obviní z rasismu.

 

Nikdo mi nemůže brát právo odmítnout člověka, jež obecně patří mezi většinové flákače, neplatiče, zloděje či zneuživatele dávek. Nutit nás k tomu , abychom tyto varovné signály ignorovali by bylo stejné, jako nařozovat mateřským školkám, aby zaměstnávaly „vyléčené“ pedofily. Svět pochopil a zavřel své hranice údajně „rasisrtcky“ pronásledovaným Cikánům. A my je máme otevřít dobře živeným bojovníkům islámského státu?: Platí snad Dientstbiera, Kocába, Šabatovou a spol islámský stát, či USA, jež chtějí zlikvidovat EU jako svého konkurenta?

 

Odmítám živit ze svých daní jakékoli flákače, včetně těch cikánů (i necikánů), co zneužívají dávky. Zásadně odmítám jakékoli imigranty, kteří se chtějí v Evropě flákat nebo vraždit či znásilňopvat naše ženy! Volám po demisi Šabatové ale zejména  současné Vlády, protože zrazuji tuto zemi!

Štítky článku:

prestiž 2: 12,95 přečteno 15 332×

0 Hodnotit článek 1986

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

„Řídící“ pracovnice Šabatová a její „agentka“ cikánka Balogová prohrály ...

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse