Necenzurujeme.cz

České svině.

Nedávno jsem v hospodě zaslechl názor, že Švejnar je čistý asi stejně, jako kdysi Havel, když za totality popíjel J.Wolkera, kouřil s Janem Rumlem Marlbora a do krymu mu denně na celu nosili řízky. A psal dopisy čisté a shovívavé chuděrce paní Olze. Pravda, červík pochybnosti zahlodal, proč V. Havel nepřišel jako všichni odpůrci režimu o majetek a v kriminálech nestrádal? Proč měl proti svému domu u Vltavy a na chalupě jen maringotku StB, zatímco jiní odpůrci režimu hákovali v uranových dolech po konfiskaci majetku? Proč JUDr. Čalfa zparalizoval tehdejší KSČ, aby nezvolitelného Halvla zvolila tehdejší KSČ veřejně? Proč tuto „veřejnou“ volbu dnes chce Goebels ČSSD soudruh Rath, který se nedokázal uchytit v ODS a dnes funguje jako politický prostitut a legální souložník manželky a milenky?

Zaslechl jsem v té hospůdce i názory o „ruské, židobolševické lobby“. O tom, jak prý byl Václav Havel nakloněn ODA, jež vládla Fondu národního majetku a ten prý rozkradl tento stát mnohonásobně více, něž kuponová privatizace. Havel, který dnes podporuje Švejnara. Kdo ve skutečnosti rozkradl tento stát? Kuponová privatizece Václava Klause, nebo fyzičtí nomenklaturníci KSČ ve spolupráci s řídícími pracovníky StB a vojenské kontrarozvědky a nomenklaturním vedením rychle se narodivších bank?

České svině. Udávající za protektorátu členy vlastní rodiny. České svině, agenti StB udávající sousedy. České svině závidící sousedovi jeho baculaté prase a vzývající Boha, aby chcíplo. České svině, kradoucí v něměckých obchoďácích. České svině, plné závisti. České svině, jež 99% volily 40 let komunisty a dnes si hrají na morálku. Česká svině, jež objevila anonymitu internetu. Pseudosvoboda internetu dala prostor k neomezené demagogii objednavatelů nájemným vrahů, a s pomocí papouškování mediálních hesel likviduje fakta. Budu opět předvolán PČR, souzen antiklausovskými 30 letými soudci (zatímco jiní marně čekají 8 let na první soudní stání) či budu dokonce zastřelen?

Raději jsem mlčel, protože jsem si pamatoval, jak mě kdysi PČR předvolala, abych vysvětlil, jak jsem to vlastně myslel s otevřeným dopisem panu Špidlovi, aby podal demisi. Prý zkoumala, zda nechystám teroristický útok. Pak se ten zápis záhadně ztratil. Tehdy v mé věci interpelovala paní poslankyně Němcová ministra vnitra Grosse. Odpovědí jí bylo, že jsem kriminální živel, hledaný pro neoprávněné ozbrojení a neplacení výživného. Co na tom, že mi bývalá žena dluží více jak milion a na „obranu“ na mne podala TO? Co na tom, že se najednou vloni u výpisu mé společnosti objevil záznam o exekuci? Co na tom, že se lidé, kteří to způsobili sa byli pravomocně odsouzeni na 8 - 12 let odnětí svobody dodnes volnqě pohybují a podnikají a vyhýbají se nástupu trestu? Vrtošivý stařík jim odmítl udělit milost a spravedlivá paní Vesecká, co osvobodila pana Čunka a obžalovala jeho falešné svědky mlčí. Dokázal jsem s mojí dnešní a doživotní ženou nemožné. Vyvinil jsem se u soudu. Zápis o EXE avšak na internetu zůstal, a tak jsem hnida a podvodník. Raději to nebudu rozvádět.

Dle iDnes: „Předseda komunistických poslanců a jeden z hlavních vyjednavačů o prezidentské volbě Pavel Kováčik nezakrývá, že kdyby jeden z kandidátů veřejně vyhlásil, že nebude bránit vstupu komunistů do vládní koalice, budou volit jeho.“

Václav Klaus v televizi řekl, že rozlišuje "předlistopadovou komunistickou éru a nynější KSČM, která se podílí v parlamentu na tvorbě zákonů, což nikomu nevadí". V novoročním projevu nicméně varoval před smířlivostí vůči komunistickému režimu, který sám dokázal, že nemůže fungovat bez násilí.

Švejnar: Odvrhněte minulost. Jan Švejnar šel ve vstřícných prohlášeních vůči komunistům ještě o něco dál. Prohlásil, že KSČM je potřeba brát "jako politický subjekt, se kterým se musí jednat".Jan Švejnar by akceptobval komunisty ve vládě.

Vážení antiklausovci, jste opravdu tak slepí, že chcete jen proto, že neunesete slyšet Klausovu pravdu zaprodat sebe, tenmto stát, své děti exnáměstnovi hospod Jiřímu Paroubkovi ajeho blondýnce Petře, bezpochyby budoucí ekonomické hvězdě Česka? Je opravdu důležitější, zda má Klaus pravdu v globálním oteplování, či je důležitější pozice Čecha v Evropě?

Růžovo rudá cháska mne pod mými předchozími blogy zastávajícími se Klause znectila. Nepochopila, že nejsem členem fan klubu V. Klause. Nepochopila, že jsem především ČECH, hájící naši suverenitu. Čech, který má obavu ze zaprodanosti a závislosti, která je pro náš národ typická.

S vědomím, že riskuji smazání tohoto blogu, protože použuji vulgarismus (Proparoubkovci jich používajií denně desítky beztrestně) a vzkazuji: PROPAROUBKOVCI A PROŠVEJNAROVCI A ANTIKLAUSOVÉ BĚŽTE DO PRD*ELE!!! Nejde vám o to být hrdými Čechy, ale stáváte se vazaly a pohůnky. V zaslepeném antiklausovství legalizujete komunismus a posíláte jej do vlády. Zesměšňujete tak komunisty vězněné a popravené ČECHY. Tady nejde o Klause. Tady jde o to, abychom neztratili naši národní hrdost a měli k ní důvod. Vy ji však celosvětově degradujete a bohužel v mým vzpomínkách oživujete německé heslo.“ ČESKÉ SVINĚ“.

Je mi smutno. Jsem stále Čechem. Jen si nejsem jist, zda mám být na co hrdý. Po roce 1989 se několikrát stalo, že němci napsali na bok českého autobusu s českýmu výkupčími prošlých videí „ČESKÉ SVINĚ“ . Tehdy jsem viděl červěně a byl jsem schopen čehokoli. Když jsem ale po 19 letech pochopil, že naopak „Čech je všeho schopen“, dostal ten nápis jiný rozměr.

Komunistický udavač gestapa Julius Fučík prý kdysi napsal: „Lidé bděte". Aniž bych se chtěl jakkoli přirovnávat, PROSÍM: „Lidi, neblbněte“. Omlouvám se za případné překlepy, ale jsem fakt vytočenej, soudruzi. Před lety jsem jako varování před tím, co se dnes bude dít spolunatřel tank na Smíchově na růžovo. Dnes vím, že jsem měl bohužel pravdu. Možná někdo z vás soudruzi nechal zastřelit Františka Mrázka pro to, co věděl. Více jak polovina občanů tohoto státu to ví také a tu těžko postřílíte!!! Jiří Paroubku a Davide Rathe: Tento národ vás brzy prokleje více než Václava Havla. Mnohem více, než dnes údajně proklíná Václava Klause.

Socánkům předem děkuji za jejich věcné a slušné příspěvky, podložené argumenty v diskusi. Nebudu na ně reagovat, pokud budou prosty podložených argumentů. Jestliže soudruh předseda ČSSD Jiří Paroubek podá podnět ke zrušení mé registrace bloggera iDnes, předem s tímto zrušením souhlasím (nechci aby byla MAFRA následně mimořádně dodaněna), jen prosím o včasnou informaci, kdy mi letí poslední letadlo do poslední svobodné země.

Tam, kde nejsou české svině.

Štítky článku:

prestiž 1: 80,31 přečteno 5 761×

1 Hodnotit článek 362

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

České svině.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse