Necenzurujeme.cz

Skočí Bohuslav Sobotka také z balkonu v sedmém patře?

Kdysi kdosi kdesi na internetu zveřejnil, co spočítal. Tedy to, že premiér Bohuslav Sobotka měsíčně v luxusních restauracích projí více, než je jeho premiérský plat. Kde na to ten „pravdomluvný“ socánek bere?

Dostal provizi za kšeft OKD a bytů od kamaráda Bakaly? Má snad firmu (napsanou na kámoše) v daňovém ráji, kam mu chodí provize? Šušká se, že tak to má zařízeno mnoho politiků. Dnes prý politici berou provize 12 – 15% a navíc předem. Bakala „vydělal“ na OKD údajně až 60 miliard. Přistálo tedy našemu kudrnatému premiérovi někde na účtu 6 – 9 miliard? Já si myslím že ano a nejen jemu. Co ostatní politici a jejich církevní restituce, co Gripeny, Pandury, rekultivace, sport, IT zakázky a další? Všude se o této korupci píše, ale policie zřejmě nemá přístup na internet. Prý chybí důkazy.

Dnes skočil z balkonu ze sedmého patra člověk, Jaroslav Janota. Dlužník, co pro blbejch 70 tisíc střílel po exekutorech a dostal 12 let. Směšná částka, která stála člověka život. Možná díky jeho hlouposti, či nezodpovědnosti. Dělat dluhy je blbost. Střílet po exekutorech ještě větší. Skákat z okna je blbost kardinální. Možná si pan Janota mohl za své dluhy sám. Ale tím to začíná a končí. Pokud se exekutor ve dvě hodiny po půlnoci vláme do bytu, pak tu něco smrdí. Exekutor je všemocný. To mu umožnila naše vláda. Nic neomlouvá nezodpovědné dlužníky, ale stejně tak nic neomlouvá exekutora, ktwerý se ve dvě po půlnoci „nabourá“ do bytu.

To je opravdu běžný postup? Premiér Sobotka pohrdá zákonem a deklaruje, že se dluhy nemusí platit. Ignoruje pravomocný rozsudek soudu, kdy měla ČSSD advokátu Altnerovi uhradit 337 milionů. Panu Janotovi exekutor ve dvě ráno vykopal kvůli 70 tisícům dveře a pan Janota, možná ve zmatku a stresu střílel. Exekutor dnes obstaví rodinný dům i pro pár tisíc, i když ze zákona nesmí v okamžiku, kdy hodnota „zablokované“ věci několikanásobně převyšuje dluh. Když budete dlužit, exekutor vám prodá dům pod zadkem a vystěhuje vás. Ale pokud je to dům „Lidový“ a vy jste premiér, co pohrdá zákonem (a lidmi), nic vám nehrozí.

Pan Janota skočil z balkonu, protože (v prvopočátku) dlužil 70 tisíc. Grázl (podle mne je to ještě slušně) Sobotka dluží za svou partaj 337 milionů, podle medií stát okradl o miliardy, ale z balkonu skákat rozhodně nebude. Dnes si možná dal véču za dva tři litry ve své oblíbené restauraci. Socani jsou prolhaní grázlové, co vám vezmou trojnásobek toho, co vám dají. Vezmou si to pro sebe. A někteří lidé pak skáčou z balkonů a více jak 120 000 důchodců žije na hranici bídy. Každý migrant nás ale stojí 68 000,- Kč měsíčně.

Bohuslava Sobotku považuji za bezohledného grázla, obětujícího lidi své země. Bylo by fajn, pokud u blížících se voleb budete mít stejný názor a pošlete Sobotku a spol. do prdele.

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Skočí Bohuslav Sobotka také z balkonu v sedmém patře?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Michal Malý:
Nebudu tu dělat stranickou agitku a radit koho volit, každý mná svůj rozum a inteligenci. Přerozdělující socany či komunisty nebo zelené ekoteroristy …
Michal Malý:
Díky za upozornění, opravím. S ostatním naprostý souhlas. Navíc, myslím, že exekutor může otevřít dveře pouze za přítomnosti uniformovabného policisty…
topcz:
Autor by si napřed měl důkladně přečíst článek, který napsal pan Janota, aby zjistil, že ten exekutor se nenaboural do bytu v půl druhé v noci, ale ko…
Sousedka:
Vsude nevolit toho tamtoho. Koho volit?? Jeden za 18 druhej bez 2 za 20.

V interní diskusi je 5 příspěvků | poslední příspěvek 24. 2. 2017 17:06 || Diskutovat

Facebook diskuse