Necenzurujeme.cz

Dusné oslavy státního svátku a chudák pan omedailovaný Brady

Naše křišťálově lupově čistá, idnes.cz, podávající zprávy, kterým „můžeme věřit“, nám dnes sdělila ve svém článku, že Česko slaví 28. říjen v dusné atmosféře.  Letošní oslavy vzniku republiky prý kvůli neudělení vyznamenání Jiřímu Bradymu přinesly emoce ještě před tím, než začaly. Tradiční večerní ceremoniál na Pražském hradě tak bude bez řady politiků a dalších osobností. Ti se raději sejdou na Staroměstském náměstí v Praze.

Oslavy se budou konat po celém Česku: ZDROJ

Inu, podle idnes.cz oslavy svátního svátku proběhly v dusné atmosféře. Pokud ano, pak to dusno dělá právě idnes.cz a lidé jako Kalousek, Kocáb, Dientsbier, Stropnický, Herman, Schwarzenberg a další, prostě celá ta prozizemanovská partička, které proti prezidentovi dlouhodobě hystericky štve.

Bulvární mediální tendenční žumpa, za jakou idnes.cz považuji, plátek plný tendenčních rádoby redaktorů, neznajících základy pravopisu a ani to, že se voják nejmenuje do funkce generála, ale povyšuje se do ní, se zase dnes předvedla. Idnes.cz zapomíná na to, že se zejména na těch emocích podílí ona sama svým tendenčním „zpravodajstvím“, svojí dlouhodobou promigrační, prosluníčkářskou, proétiruskou a protizemanovskou politikou. Já na jednu stranu chápu tu protizemanovskou politiku. Andrej Babiš, jako majitel media, názorově „souzní“ s prezidentem Milošem Zemanem“ a tak není možné, aby Zemana idnes.cz chválil. Prostě, musí to „vypadat“, že je idnes objektivní. Stran Zemana chápu důvody, stran ostatního mám pocit, jako by ty diletantské „Komárkovské“ redaktory platila ambasáda USA.

Nebozí diskriminovaní Romové, nebozí migranti. Oškliví, zlí, rasističtí odpůrci migrace. Oškliví náckové, kteří nesouhlasí s plošnými dávkami a rasisticky požadují, aby Romové chodili do práce a jejich děti do škol. Zlí xenofobové, kteří poukazují na to, že 90 % ekonomických migrantů je nezaměstnatelných a chce žít jen z dávek, že možná až 10% z nich (ne-li více) jsou radikální muslimové. Zlí oškliví rasisté a xenofobové, jež protestují proti tomu, že jsou naše děti ve školách nuceny učit se modlitby v mešitách. Tyhle lži na nás idnes.cz chrlí a tají před námi to, co migranti páchají po Evropě. Tají dramatický nárůst trestné činnosti, které se dopouštějí. Pokud o tom některý bloger napíše, idnes.cz je prostřednictvím Patrika Bangy zablokuje.

Idnes.cz si drží jako šéfadmina, Cikánského cenzora Patrika Bangu, jež byl před časem redaktorem ČT. Tam ale podle mého vystupoval zcela diletantsky, navíc s výrazem a mimikou, že kdybych jej neznal, hodím mu pod nohy raději peněženku a uteču. Nevím proč Banga v ČT skončil, ale možná si ČT přes svoji tendenčnost a alibismus uvědomila, že byť zaměstnává v rámci rasové tolerance Cikána, bez žurnalistického vzdělání, výsledný negativní efekt jeho činnosti převyšuje ta „pozitiva“ rasové tolerance a rovných příležitostí. Zřejmě pochopila, že ne vždy je možno dávat „spravedlivě“ práci menšinovému etniku, ale že prioritní je profesionalita. Ale Patrik svým image působí pozitivně, důvěryhodně a přesvědčivě že?

 

A tak oficiálně Patrik Banga v ČT skončil, protože jej práce tam „nenaplňovala“. Na druhou stranu, oproti ČT je na idnes.cz patrna jeho neschopnost  objektivně komentovat. Ale protože je Patrik Banga Cikán, kterému, možná „rasistická společnost“ znemožnila vzdělání žurnalisty, tak na idnes.cz je patrna jeho neschopnost vést rozhovor či nestranně komentovat. Přesto se  stal se adminem blogů. Idnes.cz tak projevila „rasovou snášenlivost“. Ovšem za cenu, že Banga likviduje nekompromisně protinázory a manipuluje.

Malá ukázka je zde, na posledním blogu šéfadmina Bangy zde:  moje reakce je (zatím) v diskusi pod jeho blogem, ale zejména reaguji na jeho blog který bje ZDE

Ale k hodnocení státního svátku ze strany idnes.cz, jeho lžím a manipulacím. Ano, idnes.cz má pravdu, že oslava státního svátku je dusná a že „neudělení“ medaile panu Bradymu to dusno prohloubila. Nicméně, právě idnes.cz na tomto dusnu má zásadní podíl. Pan Brady se nikdy neocitl na seznamu vyznamenaných, a tak z něj ani nemohl být vyškrtnut. Premiér Sobotka tento seznam dávno před údajným vyškrtnutím pana Bradyho podepsal, pan Brady na seznamu nebyl a pan premiér se k absenci jeho jména mezi vyznamenanými nijak nevyhranil. Vše začalo až pak, v rámci protizemanovské mediální kampaně

Pan Brady je oběť protizemanovců, zneužitá k jejich kampani. Je to jistě slušný a poctivý člověk, který dlouhodobě nezištně pomáhal mnoha. Bohužel se i zřejmě díky svému věku a strýci Hermanovi nechal jím a ostatními zmanipulovat. A tak panu Bradymu dávají všude, kde se dá nějaké narychlo vyrobené placky, dekrety, uznání, které ale mají cenu vynuceného lejna a kterými se není možno jakkoli pyšnit. Pan Brady byl zmanipulován nakonec na tolik, že si o to vyznamenání řekl vlastními slovy, sdělil, že by si je zasloužil. Při vší úsctě k panu Bradymu, pokud by ale pak takové vyznamenání obdržel i na Hradě, nemělo by žádnou cenu. Pan Brady byl pouze zneužit protizemanovskou klikou, zaslepenou nenávistí k Zemanovi. Sluníčkáři, vytočenými z toho, že je skoro nikdo nebere vážně a dělá si z nich jen srandu a to oprávněně. Lidmi, kteří zneužili pana Bradyho a z oslav samostatnosti státu udělali nechutnou frašku.

Pana Bradyho nakonec olepili spoustou diplomů, klíčů od měst a narychlo vyrobených medailí, že je snad ani domů nedoveze. Jenže tak učinili v rámci protizemanovské kampaně, a tak nijak zásluhy pana Bradyho neocenili. Pouze jej zneužili a ponížili.

Chudák čestný pan Brady.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Dusné oslavy státního svátku a chudák pan omedailovaný Brady

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse