Necenzurujeme.cz

Diskriminace pedofilů v Čechách.

Po nedávných projevech rasové nesnášenlivosti je tu nová rána demokracii v Čechách. ČR je opet na titulní straně světových medií.

Proslýchá se, že mluvčí organizace „Jacksonův odkaz“ sídlící v Novém Hybžově Jarmil Vykutálenko Kulinkovič ostře protestuje proti tomu, že vyléčení pedofilové nesmějí pracovat v mateřských školkách a školách prvního stupně a to přes to, že děti milují.

Podle pana Kulinkoviče to, že když je někdo pedofilem automaticky neznamená, že bych chtěl osahávat děti, nebo jim dokonce nějak ubližovat. Většina pedofilů se podle něj na fotografie s pedofilní tematikou jen neškodně dívá a ve své podstatě miluje děti více, než kdokoli jiný. Je prý podle něj proto nedemokratické, že pedofilové nemohou prakticky dětem svoji lásku projevit a že je tak zdravý rozvoj dětí ochuzen o nevšední zážitky.pedofil_res_res.jpg Vyjádřil také ostrý protest proti tomu, že se v Hybžově na nejkrizovějších místech objevily značky, které nejsou povoleny. Podle Kulinkoviče není možno posuzovat pedofily podle takzvané "kolektivní viny". To, že je někdo pedofil podle něj neznamená, že se automaticky dopouští trestné činnosti. Navíc je podle něj mnohý pedofil dětmi sveden a tak zneužit. Jako příklad uvedl případ vyhozené 38 leté učitelky, která souložila se svým 14 letým žákem, ale ve skutečnosti ji žák k sexu nepřímo přinutil tím, že ji uvedl v omyl konstatováním, že sex s nezletilým preventivně brání rakovině děložního čípku.

Obyvatelé Nového Hybžova však odmítají pouštět batolata po setmění ven. Starosta následně vydal prohlášení ostře kritizující pedofily a vyhlásil sérii represivních opatření proti těmto problémovým obyvatelům. Podporu starostovi vyjádřila bývalá primátorka Pářková a starostové několika desítek měst a obcí.

Město Nový Hybžov začalo ve spolupráci s policií kontrolovat školky na jesle a najalo si soukromou bezpečnostní agenturu. Svoje stavy zvýšila státní i městská policie a to přesto, že pedofilové slíbili, že už nebudou páchat žádnou trestnou činnost.

Jarmil Vykutálenko Kulinkovič považuje nálady ve společnosti vůči pedofilům za diskriminační. Podle něj to, že jeden pedofil zneužije dítě automaticky neznamená, že to dělají všichni a tedy nelze k věci přistupovat tak, že všichni pedofilové jsou špatní. Navíc Vláda ČR přes opakované sliby a návštěvy míst, kde žije více pedofilů v často neutěšených podmínkách na jednom místě, podle Kulinkoviče situaci neřeší a zůstala pouze u předvolebních slibů stejně tak, jako bývalý ministr Cákob. "O naši problematiku se nikdo mimo známé advokátky Lárky Sevelé - Maskové nezajímá..." postěžoval si Kulinkovič. "Je třeba tyto názory ve společnosti změnit, založit nové mateřské školky s pedofilním personálem a přesvědčit rodiče, aby do nich své děti umisťovali. Jen tato cesta může časem odstranit tyto diskriminační nálady ve společnosti...." dodal. Kulinovič je ve veřejnosti znám díky kauze, kdy jako sbormistr Pampini di Gaga masíroval ve sprše nezletilým dívkám ňadra pod záminkou, že prokrvení ňader je přímo spojeno s prokrvením hlasivek a tedy zlepšením hlasového fondu pěvkyň. Obecně známé pravidlo, že sperma prosperuje zejména ženské pleti obličeje stejně, jako posiluje kvalitu hlasivek díky orálnímu sexu se mu však ve sboru prosadit prý nepodařilo.

Jarmil Vykutálenko Kulinkovič se sice skrývá před fotoreportéry, avšak podařilo se objevit jeho fotografii z loňského léta na tn.nova.cz (Foto: Jindřich Kodíček)  – viz níže.

316035_res.jpg

Štítky článku:

prestiž 1: 44,53 přečteno 3 796×

0 Hodnotit článek 63

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Diskriminace pedofilů v Čechách.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse