Necenzurujeme.cz

Teroristům a vyděračům se neustupuje !

Teroristé zajmou rukojmí a požadují výkupné. Děje se to na celém světě, děje se to skoro každý den. Jste proto, aby se teroristům ustupovalo a platilo a tak jim rostla chuť?

Stávka odborů byla prý vyvolána „oprávněnými“ požadavky státních zaměstnanců. Státní zaměstnanec je mimo jiné „třeba“ úředník finančního úřadu, nebo městského úřadu, policista, hasič, učitel, uklízečka či kuchařka ve škole nebo v nemocnici. Z deklarovaných snad stovek tisíc stávkujících se sešlo zejména v Praze pár set odborářů, co si před Vánoci hlavně zajeli do hlavního města nakoupit dárky. Ke stávce se tehdy připojili i lékaři. Prý solidárně. Prý až tak zásadní problém neměli, ale „solidárně se připojili“. Tedy, abych byl přesný, připojily se „lékařské odbory“. Jenže pak si vzali rukojmí a začali vydítat.

Stávka splaskla jak mýdlová bublina. Státní zaměstnanci pochopili, že nejde rozdávat z něčeho, co není, že nejde žít na dluh. Pochopili to hasiči i policisté, kteří denně na rozdíl od lékařů riskují své životy a kteří na rozdíl od lékařů mají mnohem nižší platy.

Pochopily to i zdravorní sestřičky, které se mnohdy musejí denně zabývat „špínou“ kterou možná některý lékař ani nechce vidět. Nebo snad páni doktoři vynášejí mísy s leiny, bažanty s močí a jiné „chuťovky“ za sesterský plat? Pochopily to kuchařky ve školách, protože děti musejí jíst, uklízečky, protože ve špíně se učit nebo pracovat nedá. Pochopili to učitelé, protože vzdělání je základ národa. Pochopili to hasiči, protože když hoří, jde o život i majetek. Pochopili to policisté z těch samých důvodů. Pochopili to přestože na rozdíl od lékařů při záchraně lidského života "občas" umírají. S prominutím za směšnou mzdu.

Někteří lékaři, ale zejména lékařské odbory a zejména pan Martin Engel, jako před tím MUDr. Davit Ráth dlouhodobě poškodili podle mého názoru prestiž a kredit lékařů a jejich poslání. Lékařské odbory a někteří lékaři si vzali životy paciemtů jako rukojmí. Jako teroristé. Já tímto děkuji většině lékařů a všem zdravotním sestřičkám, co se k této podle mého „hnusobě“ nepřipojili.

Pan MUDr. Martin Engel dal svému zaměstnavateli výpověď. Ten ji dle platných právních norem přijal, což byla jeho povinnost ze zákona. Žádná právní norma nenařizuje zaměstnavateli, aby vzal zaměstnance, který podá výpověď zpět.

Ex odborářský boss a lidumil dělnictva Richard Falbr se po hřbetech odborářů vyšplhal do Prlamentu EU, kde prý za měsíční plat + „ostatní náklady“ přes 200.00,- Kč měsíčně nepromluvil většinou ani slovo. Snad už lidi nejsou tak blbí, aby podobným socanským nenažraným papalášům, co mají plnou hubu sociálních jistot a pak si na základě postů na které je tato demagogie vynesla kšeftují s aciemi, kupují byty v USA, a přidělují státní zakázky na transportery, dálnice, mýtné nebo stihačky uvěřili.

Akce „děkujeme odcházíme“ transparentně sama a vlastním přičiněním vyselektovala mezi lékaři většinu slušných lidí od, podle mého názoru vyděračů až teroristů. Pan Martin Engel dal výpověď. Tedy mu jeho zaměstnavatel ukončí pracovní poměr na základě svobodného rozhodnutí MUDr. Martina Engela.

Pokud bude v následujících dnech odvolán kdokoli k nadřízených MUDr. Martina Engela či jiného lékaře který podal výpověď, pak v tomto státě ustupujeme vyděračům a podle mého i teroristům.

Když jsme v listopadu a prosinci 1989 cinkali klíči a skandovali „nejsme jako oni“..... nejsme náhodou horší, pokud Engelům a spol ustoupíme? Ale nejen jim,....  pokud uvěříme Grossům, Paroubkům a spol??? (Proč zastřelili Mrázka...??? ) ....

P.S.: Před dvěma týdny jsem v centru Prahy potřeboval akutní lékařskou pomoc. Tímto děkuji všem lékařům a sestřičkám nemocnice Na Karlově a všem lidem před nemocnicí, kteří mi pomohli. Děkuji Vám všem za to, že jste přes to, že situace ve zdravotnictví není nejlepší, přes to, že zřejmě nejste ohodnoceni tak, jak byste si přáli nebo zasloužili, že jste přes to vše zůstali lidmi věrnými své profesi.

Pokud kdokoli "z vyšších míst" zasáhne do rozhodování ve věci výpovědi MUDr. Martina Engela, pokud bude kdokoli z jeho nadřízených či vedení nemocnice odvolán, pak jsme státem, který ustupuje vyděračům a podle mého názoru i teroristům.

Já osobně považuji MUDr.  Engela za člověka, kterému by nemělo být jakkoli umožněno ovlivňovat nejen zdravotnictví, ale i zdravotnmí stav jakéhokoli člověka, protože jej považuji za vyděrače, který si bere za rukojmí zdraví pacienta.

Pane Engele, na úřadech práce je plno nenaplněných dělnických profesí.

 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 72,16 přečteno 3 100×

0 Hodnotit článek 227

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Teroristům a vyděračům se neustupuje !

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse