Necenzurujeme.cz

Soutěž "bloger roku" je nesmyslná a trapná, pane Babiši...... a nejen ta

Opakovaný "vítěz" soutěže "Křišťálová lupa" vyhlásil soutěž o blogera roku. Respektive, o "možnost" hlasovat pro vyfiltrované, prověřené a jdoucí s proudem. Prostě za každou cenu "ANO bude líp", .. ale komu, pane Babiši? Vám?

Soutěž......   I fotbal je soutěž a občas se sudí splete, bohužel, občas je zkorumpovaný či tendenční. Stejně je tomu jinde. Pokud není cílová kamera a stopky, tak se podvádí. Ale soutěž, kdy jsou včas "odpreparováni" nepohodlní? Jakou má asi cenu a o čem vypovídá? Inu o tom, kdo ji vyhlásil. A tak Andrej Babiš sice hlásá na své timelime, že chce blokovat jen nelegálmní herrny, ale že protestuje proti cenzuře internetu. Je to úsměvné ve chvíli, kdy jeho medium likviduje blogery pro jejich názor, kdy administrátor stahuje blogy, protože názor, opakuji názor blogera, prý není podložen důkazy. Cenzura jak za totáče. Ale dokud potečou finance z PR, jede se dál, že? Ono jde dokázat názor?

Fajn. Vyhlásili jste soutěž.
Je přítomen notář?
Je zajištěno, že nepohodlní nebudou vyškrtáni?
Soutěž je neobjektivní, neboť neumožnila hlasovat o těch, co psali v roce 2015 a byli zablokováni, zrušeni, či odešli - Konvička, Vojteková a další.
Je znemožněno hlasovat desetitisícům čtenářů blogů a tak o blogerovi roku rozhoduje hrstka 100 - 200 lidí. To je směšné, již před rokem jsem na to poukazoval a dostal za kritiku na blogu od adminů "po letech". Nechte hlasovat všechny čtenáře - třeba prostřednictvím sms. Jinak je tato soutěž o ničem.

Zlikvidovali jste zde spoustu kvalitních blogerů, další vyštvali, další "trpíte" v soukromých tím, že jste je , stejně jako mne, zablokovali na homepage. Často na základě osobní nevraživosti administrátora. Tomu říkáte seriozní medium? Vaše "Kříšťálová lupa" má stejnou hodnotu, jako Grosse křišťálově čistá koupě bytu. Z idnes.cz se stal tendenční bulvár a administrátoři si s blogery vyřizují osobní účty. To je prostě fakt. Osobní útoky na blogery, jež jdou mimo "Váš proud" ignorujete a obranu mažete. Důkazy mám ve své mailové korespondenci, ale slíbil jsem dotyčnému administrátorovi, že je korespondence soukromá a tak to zůstane. Nejsem sám, kdo na to poukazuje. tedy nejsem subjektivní.

Jestliže blogy denně přečtě necelých 100 tisíc lidí a o blogerovi umožníte hlasovat pár tisovkám, jetliže do finále postupují blogeři s třiceti hlasy a vítězí s dvěma sty, myslíte, že je tato soutěž objektivní? Ne, je to směšné a trapné. Viz minulá soutěž, kde jste zveřejnili přidávání hlasů finalistům a některým vyvoleným, den před uzávěrkou přibyly desítky hlasů. Jejich registrace jste nekontrolovali, ale pokud někdo hlasoval pro někoho, kdo šel "proti proudu" a proto se zaregistroval, hned jste chtěli občanku. Je to směšné, trapné a nedůstojné. Opět, je k dispozici plno mailů a screenů.

Souutěž bloger roku o ničem nevypovídá. Pouze o idnes.cz a její cenzuře. Pro mne je blogerem roku doživotně Ladislav Větvička, jehož jste si nedovolili zakázat jen proto, že byl opakovaně blogerem roku. Blokujete svobodu slova, svobodné názory i oponenci "Vaší doktríny". Blokujete mne za to (dle mailu administrátora), že jsem napsal, že je mezi migranty jen 10% uprchlíků před válkou. Že jsem napsal, že NĚKTEŘÍ Romové ve vyloučených lokalitách terorizují své okolí. Napsal jsem, že NĚKTEŘÍ migranti páchají teroristické útoky, vraždí a znásilňují ženy. Napsal jsem, že NĚKTEŘÍ nepřizpůsobiví lidé zneužívají dávky. Napsal jsem, že se každoročně rozkrade 100 miliard ze státního rozpočtu a že jsou tedy politici zkorumpovaní, protože by jinak rozpočet nebylo možno rozkrádat bez toho, aby politicin od kmotrů inkasovali. Napsal jsem, že volby nic nezmění, neboť tuto zemi ovládá MAFIE. Vy jste mne za tyto mé názory zablokovali a požadovali důkazy, přestože ty důkazy máte v každoročních veřejných zprávách BIS a po celém internetu.

Za to jste mne zakázali na homepage a blokujete mne dopředu. Blokujete a tedy persekujete mne za to, čeho je plný intenet. Za to, že jsem napsal to samé, co říkají evropští premieři, co píší ve výročních zprávách zpravodajské služby, za to, že jsem napsal co zažívají lidé v Německu, Francii, Švédsku, Anglii, za to, že říkám to samé, jako majitel tohoto media, Andrej Babiš. Zakázali jste mne, že přestože jsem doložil důkazy, citace starostů a viea, zdroje, přesto jsem jsem podle Vás nepředložil důkaz svého názoru. To jde, dokazovat názor?

Respektuji kodex bloogera tím, že se vyjadřuji k Vašemu mediu a kritizuji jej v soukromém blogu (dost trapná podmínka kodexu ne?). Takže, pokud mne po tomto blogu, který archivuji a zveřejním jej i jinde totálně zrušíte, dokážete tím jen to, že mám pravdu. Pokud chcete, aby bloger "dokazoval" svůj názor, jste horší, než komunisté!!! Faktem je, že jste soukromé medium a že o blogerech a blozích rozhoduje Patrik Banga, jež nedávno odešel z České Televize z pro mne nepochopitelných důvodů. Jsem schopen respektovat soukromé medium, jeho admina, ale nikoli šikanu a cenzuru. Patrik Banka mi sdělil, že mne na titulku prostě nepustí. Fajn, má na to právo (???). Já zase na svoji obranu a svobodu slova. Takže proto, že jsem před časem právem kritizoval NĚKTERÉ jedince z komunity Romů, jsem dnes šéfadminem, jak on píše "romákem" zablokován? Tak, jak je to s tou objektivitou? A s tím rasismem? A kterým? Pokud někdo do někoho seklá mačetou, či šlape po ulici na ženu, je to pomatenec a pokud někdo protestuje, je rasista?

A tak, když "gadžo" poukáže na bezpráví jedinců z komunity Romů vůči vetšinové společnosti je pak šéfadminem blogu,  "romákem" (jak o Romech Partik píše) zablokovám pro své názory a protože je prostě "bílej"?  Chcete mne umlčet? Na idnes snadno, ale pak máte strach z diskuze. Jenže, abyste mne umlčeli, museli byste mne zabít. To, co si myslím, to co říkám, to co píši, si myslí většina tohoto národa. Tu většinu neumlčeli komouši a neumlčíte ji ani Vy cenzurou, sluníčkařením, zatajováním faktů, blokováním, či osobní mstou.  Skončíte stejně jako ti, co vyhnala Letná. Bohužel, ta dosadila exkomunisty, mafii a až padnete Vy, dosadíte nácky, protože je lidi ze zoufalství díky Vaší cenzuře budou volit.

Pane Babiši, pokud hodláte i nadále toto ve Vámi vlastněném mediu tolerovat, pokud v něm budete tolerovat cenzuru a vyřizování osobních účtů adminů s blogery, tak jakkoli vnímám, že je Vaše medium soukromé a že si v něm tedy můžete dělat "co chcete," pak jste pane Babiši lhal s Vaším heslem "ANO, bude líp" . Lidem je totiž hůř. A já idiot Vám držel palce.......

Vodňanským kuřetem a koblihami si příště nikoho nekoupíte. Lidi od Vás chtějí plnění slibů a činy, ne hesla.

Štítky článku:

prestiž 1: 27,01 přečteno 2 318×

0 Hodnotit článek 24

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Soutěž "bloger roku" je nesmyslná a trapná, pane Babiši...... a nejen ta

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse