Necenzurujeme.cz

Třídím odpad a nevolím levici, protože chci být prospěšný této Zemi

Třídím odpad a ignoruji billboardy ČSSD slibují jistoty. Na nich jsou důchodci a rodinky, co se zřejmě za pár tisíc nechaly znemožnit před celou republikou v objetí se socialistickými slibovateli. Zapomněli???

Ta skládka odpadu na mě působí stejně pozitivně, jako některé tváře některých socialistů... jak jsou milí a pro lidi..vidíte?.... Jestli se dos tanou k moci, začne tu hořet víc a s většími škodami, než na fotce v úvodu tohoto bloggu. Jestli se levice dostane k moci, tak ani takový buldozer levicí spáchané škody neuklidí. Pokud teď kdokoli čeká výčet toho, co levice a tedy ČSSD dělá špatně, čeká marně. Je to zbytečné. Levice tady byla 50 let a sami vidíte, nebo Vaši otcové a dědové, jak to dopadlo. Začalo to popravami, pak kriminály a pak auty na poukázku. Limitovaným toaletním papírem (skládaným), banány, cibulí.... Vyhazovy ze škol, vyhazovy ze zaměstnání, přerozdělováním - tak se říkalo kradenému materiálu na domy, chaty, nebo i propisce v kanclu. A kde to skončilo?

Třídím odpad, protože je to potřeba. Jedy do země nepatří. Nikdo mi za to nic nedá, ale dělám to pro sebe, spíš pro děti a děti dětí. Nevolím levici, protože jedy tady opravdu nechci . Jedu tu bylo za 50 let už dost. Nikdo mi za to, že ji nevolím, nic dělá. Dělám to přece pro sebe. Nebo spíš pro děti a jejich děti. Protože nechci, aby k nim sanitky jely hodinu po silnicích plných děr, chci aby měly kvalitní vzdělání a zdravotnictví, které si i třeba zaplatí, ale bude kvalitnější, než to jisté slibované od ČSSD co je zadarmo ( i když není) a tedy logicky nekvalitní a nakonec stojí víc, než to hrazené.

Nechci už víc korupční nikdy nevyřešené skandály, ale nechci ani házení vejci, protože to není argument, nechci už odpouštění dluhů státu agentům StB, kamarádům premiéra, lehce nakoupené a draze prodané akcie, nebo spálené směnky. Nechci vyžrané tváře socialistů,2097279-jiri-paroubek.jpg kterým mohu věřit stejně, jako kněžím oděným ve zlatě, kázajícím o střídmosti a stejně vypaseným. Neplatí na mě ani blažené úsměvy, ani nenávistné grimasy. Jediné, co na mě platí je zkušenost. Nojo, praxe, prostě jsem stavař. Bohaté zkušenosti a praxe s levicí. S StB ještě v prosinci (!!!) 1989. A té mám za těch 50 let tolik, že mě levicové sliby o jistotách neoblbnou. Vás snad ano? To už jste zapomněli?

Generál Zbytek chtěl prý najet do lidí v roce 1989 tanky a poslat snad i na Letnou stíhačky, … když jsem se ozval, nejprve mi hrozilo trestní oznámení, pak se ten pán stal jedním z nejbohatších mužů v zemi, privatizují vojenský majetek a obchodující s Ruskem tak, že je sledován zpravodajskou služnou. Tohle chcete? A opravdu chcete svojí slepotou dělat ze socialistů budoucí miliardáře a osoby, sledované jako nebezpečné tomuto státu? Nechcete? Opravdu ne???? : Tak proč to už 20 let děláte?

Levice 50 let nejprve vraždila a utiskovala, pak utiskovala, zavírala a  znásilňovala, pak kradla a přemisťovala, zakazovala a nařizovala. Levice ale vždy jen slibovala a vyhrožovala. Ale nikdy neplnila. Leda tak kradla. Dnes zase slibuje a vyhrožuje, slibuje neexistující jistoty, dává zadarmo to, co si nechá odjinud, tedy z naší kapsy trojnásobně zaplatit. Lid s tehdy průměrným platem 15.000,- Kč vynesl do čela odborů a pak do senátu a pak do Evropského parlamentu pana Falbra. Miláčka pracujících. Dovolte mi dotaz – pan Falbr má dnes denní příjem vyšší, než je ten váš za měsíc. Můžete mi, levicoví voliči, říci jednu, jedinou věc, kterou pro vás za ty peníze, které jste mu volbou levice dali, udělal??? Co pro vás pan Falbr, za těch skoro 700.000,- měsíčně udělal? Divadlo v mediích. To vám stačí?

Nebudu vysvětlovat proč nevolit levici - cožpak vám těch 50 let nestačilo? Nevidíte tun zlobu, neupřímnost a nenávist snad i k vlastním voločům? To vám to nedošlo? To kdyby si Hitler oholil knírek jako tento pán, byl by hodnej? KOT2b63af_lib_3.JPG

Vzkazuji ČSD - to co tu slibujete se slibovalo 50 let a nikdy nesplnilo. Tak si klidně nahrabte akcie a co chcete, kdybyste si nahrabali tolik, že to neunesete a pak táhli, poškodí to tento stát méně, než jediný den vaší vlády! Už opravdu dost sexy blondýn a štíhlých mozků, nebo jestli to bylo naopak, pak se omlouvám, ale už opravdu dost! KLIDNĚ SI NAHRABTE, ALE UŽ opravdu a definitivně TÁHNĚTE!!!

A pro ty z vás, co jedou na chalupu v pátek a tak volby ignorují - opravdu jste si jisti, že na té půlhodině ušetřeného času vyděláte? Opravdu si vaše děti tohle zaslouží? Já naopak jedu 50 kilometrů do Prahy a zpět jen proto, abych volil. Abych nevolil levici.

 

Třídím odpad a nevolím levici. Protože jed do naší země nepatří. V pátek volím...máte čas do soboty.....

 

a kdyby jste se na to vykašlali, tak aspoň tři'dte ten odpad prosím................. (Zelené nevolím)

 


Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Třídím odpad a nevolím levici, protože chci být prospěšný této Zemi

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse