Necenzurujeme.cz

Islamizace Evropy

Mnoho lidí si uvědomuje, že s Evropou není něco v pořádku. Někteří hází flintu do žita a myslí si, že není zbytí a Evropa bude islamizována. Já si myslím, že nebude (alespoň ne komplet), ale je potřeba si uvědomit, co je to "něco v ne-pořádku".

V Evropě dochází ke střetu konzervativců a neomarxistů. Na jedné straně máme klasický přirozený zákon (osvědčený staletími), na straně druhé jakousi novověkou teorii, která touží všechno relativizovat a na nic nemít pevný názor. Tato teorie přichází s koncepcí plurality "rovnocenných" morálek. Tyto morálky jsou dány pouhým lidským ustanovením – nikoli lidskou přirozeností. Neomarxisté se snaží relativizovat dokonce i pedofilii.

To, co je konzervativní, je pro neomarxisty nebezpečné, protože konzervativec se nikam tupě nehrne, přemýšlí ve vztahu k tradici, ve vztahu ke starému dobrému osvědčenému. A to se sociálním inženýrům nehodí do krámu, protože zmatená masa bez pevných názorů je tvárnější. Tato teorie využívá i lidská práva tak, jak se jí to hodí. Někdy je bombardování "humanitární", jindy zas zločin proti lidskosti. Lidská práva se tak stávají hříčkou rozmarů jistých "elit"...


Je zajímavé, jak někteří lidé volají po tom, aby zákonodárci zabránili islamizaci Evropy. Že je to chyba toho, že nejsme proti islámu pevní. Na druhé straně ti samí lidé říkají, že islám je v pohodě. Takže jak můžou být zákonodárci pevní proti něčemu, co je prý v pohodě? 

Někdo říká, že nemůžeme brát radikální islamisty jako reprezentaci muslimů nebo islámů. V pořádku. Já je tak ani neberu. Mně stačí například obyčejná islámská rodina, která žádá trest smrti pro svou desetiletou dceru. Proč? Dceru znásilnil imám v mešitě a tím prý pošpinila čest rodiny. 

Nebo muslimské školy v Británii (na jejichž provoz všichni Britové přispívají ze svých daní), kde muslimští učitelé vyučují, že okolní společnost je ztělesněním zla a je nutné jí nenávidět. Učitelé se pozitivně vyslovují o teroristických útocích i o zabíjení bezvěrců a otevřeně propagují rasismus. Už od první třídy učí své děti, že Židé jsou opice a křesťané prasata, nezahalené ženy bílé prostitutky atd. (toto vše bylo zachyceno skrytou reportážní kamerou a bylo komentováno hlavními médii). Vedení mnoha státních škol je infiltrováno muslimy (např. Trojan horse plot 2014), kteří se v nich snaží převzít řízení a zavádět pak tvrdý muslimský režim (zákaz zpěvu, hudby, sportu, povinný šátek i pro nemuslimy atd.). Státní školní inspekce (Ofsted) se snaží nejvážnější případy šetřit a řešit, žádné systémové opatření však neexistuje.

Takže co? Je islám fajn nebo není? Nelze říct, že islám je fajn a pak po zákonodárcích vyžadovat jeho potlačení. Musíme se k tomu nějakým způsobem postavit, jestliže chceme zachránit Evropu... 

Štítky článku:

prestiž 2: 11,84 přečteno 5 557×

0 Hodnotit článek 658

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Islamizace Evropy

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse