Necenzurujeme.cz

Sotva se narodíš...už ti kulku lijou....

...tak nějak začíná jedna z písniček skupiny Hop Trop...v něčem má pravdu...asi každej máme tu životní svíčku nějak nastavenou a moc s tím neuděláme....

...ale že by to bylo až tak jak si vymysleli naši moudří v posledním návrhu zákona o přestupkách...??...tedy že bychom dokázali minimálně na rok dopředu stanovit co budem oslavovat tak mohutně že ještě v deset večer nebudeme spát.....???...to snad nedokázal vymyslet ani inkvizice blahé paměti...a myslím, že ani soudruh Kim Bum Čum...či jak se ten stávající korejský tajtrlík jmenuje....si podobnou zhovadilost nedovolil uvést v život.

Jen pár otázeček vážení zákonodárci....

...jak může zastupitelstvo rok dopředu vědět jestli třeba za rok nebude nějaký sportovní úspěch (byť třeba postup z poslední pralesní ligy do předposlední)...který by veřejnost ráda oslavila...??

....jak můžou (třeba) místní hasiči rok dopředu vědět...jestli jejich mančaft nevyhraje soutěž v požárním útoku....???

...jak bude vypadat situace před a po volbách...může si "staré" zastupitelstvo dovolit naplánovat oslavy na dobu kdy už tam nebude...??? a obráceně může si nové zastupitelstvo dovolit změnit "starou" vyhlášku třeba jen proto...že tam má naplánovanou oslavu bývalý starosta, jehož nový obcepán nemůže ani cítit..???

...a teď uteču trochu do jiné sféry....můžu já...jako osoba soukromá vědět...že se mi za rok narodí potomek....???...že semi za rok bude vdávat dcera...???...budu proto muset oslavy ukončit v deset večer...???

...nebo trochu cynismu...v některých lokalitách je zvykem rozloučit se nebožtíkem karem...tedy hostinou pohřební....to budu muset smrt v rodině taky naplánovat rok dopředu....??? (i když...tady je to přeci jenom spíše možné to „naplánovat“ než u těch narozeni že...???)

..nene...takhle to nejde...obecní zastupitelstva toho nají na hrbu poměrně dost...mnozí bývalí starostové by o tom ...po soudech či pobytu v ťurmě mohli vyprávět až až....a teď jim ještě hodíme na krk věštírnu....tohle by nevymyslel snad ani Franz Kafka.

… pamatuju už poměrně dost….ale tento způsob řešení nočního klidu považuji nikoli jen za poněkud nešťastný…ale veřejně prohlašuji …že je to kravina non plus ultra….a ten kdo to vymyslel a schválil ……by zasloužil pořádně nakopat prdel.

 

Štítky článku:

prestiž 1: 25,48 přečteno 640×

0 Hodnotit článek 23

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Sotva se narodíš...už ti kulku lijou....

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Stonožka:
Ladislave, zdravím.
Mikesh:
Copak, selský člověče, už také tady na obskurním webu? Takže nepomohlo ohýbání hřbetu před nevzdělaným zakomplexovaným blbcem, který Tě nakonec přece …
Ladislav Nádvorník:
Přátelé...mám takový nápad sestavím kompletní kalendář na celý…a na každý den najdu nějaký…pokud možno nejnesmyslnější…ale současně reálný důvod…něco …

V interní diskusi je 3 příspěvků | poslední příspěvek 8. 10. 2016 9:18 || Diskutovat

Facebook diskuse