Necenzurujeme.cz

Lžou nám dnes, nebo lhali včera? A PROČ?

Poslouchám zprávy a nestačím se divit, co je nám ládováno do hlavy.

Magor, který postřílel deset lidí v marketu, byl Íránec. Chudák trpěl šikanou a proto více než rok chystal útok, který však nelze jednoznačně spojovat s migrantskou  vlnou.

Další dáreček, který si na své spolucestující vzal sekeru, přitáhl do Evropy jako nezletilý Afgánec, ve skutečnosti je mu ale (snad) třiadvacet, pochází nejspíš z Pákistánu, měl falešný pas a k jeho aktivitě se přihlásil islámský stát. Přesto prý nelze jednoznačně říci, že by útok souvisel s migrantskou vlnou.

Do třetice všeho dobrého - týpek, který ze Sýrie uprchl, myl někde nádobí (budiž mu přiznáno plus v tom že se snažil pracovat) se zamiloval do své kolegyně, která však jeho náklonost nejspíš neopětovala a tak vzal mačetu a na ulici nejspíš úplně nevinou ženu zabil. Je třeba jeho chování chápat, žil ve stresu a jeho čin nelze jednoznačně spojovat s migrantskou vlnou.

A jedem dále vážení – opět uprchlík ze Sýrie si do baťohu nasypal něco výbušniny a vydal se v Bavorsku na festival uspořádat ohňostroj. Naštěstí neměl vstupenku, tak ten baťoh odpálil před vchodem, zraněním to odnesla desítka lidí, naštěstí všichni přežil, Blbovi bude nejspíš v ráji provedena redukce počtu panen, s kterými bude moci obcovat, ale jeho konání nelze jednoznačně prohlásit za terorismus, a není jasné jestli to nějak souvisí s migrantskou vlnou.

A to všechno za týden a jen v Německu, další průsery ve Francii a a jinde ve světě do toho tahat nebudu.

Kde je tedy pravda? Dle mého názoru jsou jen dvě možné varianty.

Buď - se tohle v Německu děje úplně běžně, každý týden tam někdo někomu na ulici ufikne hlavu mačetou, v každém druhém marketu se co kvartál střílí po lidech, o sedadlo ve vlaku musí být člověk být připraven bojovat sekerou a výbušniny v baťohu nejsou určeny prioritně k zabíjení lidí ale mají posloužit jako předmět směnného obchodu (nejčastěji je prý muslimští uprchlíci mění za vepřové klobásy, o které se pak dělí se svými psími mazlíky). Proč jsem ale o tomto neslyšáli už dřív?  Že by to bylo tajeno v zájmu zvýšení turistického ruchu? Nebo že by nám to redaktoři všech novina médií chtěli zatajit, abychom snad neupadli do chmurných myšlenek?

Nebo – se tohle dřív v Německu opravdu nedělo.  Proč se to ale děje teď? A zrovna v době, kdy mamá Merkel pozvala na návštěvu své hlavohadronošské kamarády? Divné je také to, jaké hluboké ticho z úst německé hlavy státu ke všemu dění v minulém týdnu ozývá.

Každopádně mi z toho vychází, že nám někdo lže, nebo v době historicky nedávné lhal, až se mu od huby práší nebo prášilo. Nooo – a když už si mám z výše uvedených možností jednu vybrat – tak já si myslím, že nám lžou teď. Nechtějí přiznat, že problém agresivních muslimských teroristů přerostl Evropě přes hlavu, nechtějí přiznat, že jsme na pokraji války, ve které jde o bytí či nebytí Evropy, jak ji z posledních pár set let známe, ve které jde o holé životy nás všech.

Čemu však vůbec nerozumím a v hlavě si to srovnat neumím je jediné.  PROČ? DO PRDELE, PROČ TO DĚLAJÍ?

Víte to někdo?

Hezký den

Štítky článku:

prestiž 1: 39,63 přečteno 1 206×

0 Hodnotit článek 51

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Lžou nám dnes, nebo lhali včera? A PROČ?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Pavel B. Reichl:
Věřím v tu první variantu mocně podpořenou tou druhou :-))
Pavel B. Reichl:
Chápu, každý máme právo na svůj pohled i názor :-)
Ladislav Nádvorník:
...a kdo jsou ony mocné svině...???
Ladislav Nádvorník:
...v tuhle teorii velkého žida moc nevěřím...

V interní diskusi je 6 příspěvků | poslední příspěvek 26. 7. 2016 16:14 || Diskutovat

Facebook diskuse