Necenzurujeme.cz

Všechno zlé k něčemu dobré…snad i tentokrát.

Ano, mám na mysli masakr ve francouzském městě Nice a jeho důsledky, a s odstupem tří dnů se pokusím nastínit svůj pohled na pro a proti.

Samozřejmě, soustrast všem pozůstalým a přání uzdravení všem fyzicky zraněným obětem útoku spáchaného osamělým šílencem přivandrovalým do Francie z Tuniska.

Z toho Tuniska, které je dosud oblíbeným cílem i českých turistů, ale které je také přístavní rampou pro statisíce další potenciálních magorů. Je to vlastně až ďábelsky jednoduché. Budoucí atentátník si sedne na nějaké pašerácké necky, popopluje na nich pár mil od pobřeží, kde počká na nějakou italskou vojenskou loď, ta ho (zamaskovaného v davu podobných) vyloví a doveze (zadarmo) do Evropy.

Pak už stačí jen pár dnů předstírat zájem o práci, případně se vetřít pod křídla nějaké integrací přiblblé humanitární organizace, která vám zařídí řidičák, pronajmout si náklaďák a vyjet si na promenádu. A skoro sto nevěřících psů je v pánu.

Uplynuly necelé tři dny – média jsou zahlcena kondolencemi politiků, kteří, proti tomu co jsem stručně popsal, neudělali NIC. Naopak, nesmyslně vyčleňují další a další aktivity usnadňující a legalizující přísun šílenců podobných tomu z Nice.

Celkem očekávaně je ticho na sluneční straně společnosti – příznivci integrace, zastánci takzvaných umírněných muslimů, začleňovači logicky nemají argumenty a tak raději nevystrkují čumáky ze svých děr, navíc – aspoň doufám – důsledkem posledního masakru bude další přesun názorů na stranu zastánců zpřísnění pravidel pro imigraci legálních i nelegálních přivandrovalců do Evropy.

Neměl jsem čas podrobně pročítat a sledovat všechny zprávy za poslední tři dny, ale je příznačné, že se prakticky neobjevily stanoviska muslimských organizací fungujících tady. Pouze v on-line zpravodajství jsem zaznamenal nemastnou neslanou a – opět dle mého názoru - dosti alibistickou reakci jakési Islámské nadace v Praze, která ale vyzněla tak, že útok terorismus je namířen proti všem.

Co bude dál? – budeme dál lovit z moře své vlastní vrahy? Budeme dál ustupovat vydírání Turecka, a dívat jak evropská (j)elita hrne do země půlměsíce další a další prachy, když každému, kdo jen maličko používá selský rozum, musí být jasné, že to stejně může skončit jen jediným možným výsledkem? Totiž, že ti, které dnes Turecko na svém území zadržuje, se sem po případném vstupu Turecka do EU, přihrnou zcela legálně?

Nebo už konečně začneme přiznávat barvu a říkat pravdu?

Že Evropa je odsouzena k zániku během několika málo let, pokud (možná už deset minut po dvanácté) nepřikročí k razantním a tvrdým opatřením.  Že je třeba přestat s dopravou uprchlíků vylovených z moře do Evropy, a začít je nemilosrdně vracet zpět odkud vypluli a poté nekompromisně ničit lodě, které byly k přepravě použity.

Že je potřeba uzavřít (klidně i zadrátovat) a tvrdě strážit vnější hranice a zabránit přesunům statisíců nevzdělaných a nevzdělatelných nomádů za lepším a hlavně bezpracným životem.

Že je potřeba vyšetřit, kde že skončily miliony eur, vydávaných v minulosti na ochranu hranic EU a schengenského prostoru, a pokud se prokáže, že tyto prachy byly použity jinak (selský rozum napovídá, že byly prožrány a hrdlem prolity) než bylo určeno, požadovat od dotčených zemí jejich vrácení. Není to jen ono profláknuté Řecko, mocnou hroudu másla mají na hlavě i mnozí další včetně dnes litované Francie či krachu se blížící Itálie a Španělsko.

Že je potřeba nemilosrdně zlikvidovat enklávy islámu v některých zemích a městech, kde už dávno není respektován právní ani politický systém civilizovaných států, současně že nemá cenu případně dopadené zločince z řad imigrantů věznit, ale okamžitě a nekompromisně lifrovat tam, odkud přitáhli – finančně to nejspíš nevyjde o moc dráže než takovouto svoloč živit v ťurmě,  navíc se pročistí vzduch a v neposlední řadě by to také mohlo odradit i případné další „zájemce“. Pokud to někdo ze slunčat považuje za nehumanistické, nic jim nebrání se sebrat, odtáhnout s vyhoštěnými vrahy a vandráky k nim domů a tam je vychovávat jako misionáři blahé paměti.

Celé je to vlastně jednoduché a má to spoustu historických paralelel – proč zanikla říše římská?  – nedokázala se ubránit vpádu barbarů - proč vznikla čínská zeď ? – aby zabránila nájezdům barbarů - proč přežili evropské národy nájezdy a vpády turků či mongolů ? –  byly připravené a měly opěrné body, hrady, pevnosti, kam mohli zalézt a bránit se. A když už bylo potřeba hasit skutečně horké plameny, tak se dokázali semknout i ti, kteří si předtím ani nepodali ruce a u Vídně společně nakopali Turkům prdele.

V tomhle je asi poslední šance Evropy (ale možná i křesťanství jako takového), semknout se, opevnit se a společně nakopat novodobé nájezdníky, barbary do zadků a poslat je tam odkud přišli. Osobně si myslím, že čas ještě máme, ale nemáme ho moc. Takže zbývá jediné – nějak se konečně domluvit a najít někoho, kdo tomu bude velet. Dokážeme to?

Hezký den

Štítky článku: EUislámmigranti

prestiž 1: 27,86 přečteno 687×

0 Hodnotit článek 27

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Všechno zlé k něčemu dobré…snad i tentokrát.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse