Necenzurujeme.cz

Blog se jménem Ladislav Nádvorník ode dneška už na i-dnes nenajdete

Tímhle to začalo: Budiž toto bráno jako můj čistě osobní názor, ale po strašně dlouhé době vkládám článek přímo do hyde parku - chci se totiž vyjádřit k systému a práci redakce, cenzorů a jejich šéfa - a chci to udělat s maximální možnou slušností.

Vážený pane Patriku

opět se jednou musím ozvat - dne 19. června 2016 9:00 - mi byl z diskuze eliminován následující příspěvek - cituji: "..vy myslíte nekorektně...???..to by chtělo chocholouška...." - konec citátu s klasickým odůvodněním, totiž, že nepatří do slušné diskuze.

A to je právě ten problém - pokud totiž ten text taktu vytrhnete z celkového kontextu celé diskuze, může to tak z určitého pohledu vypadat - jenže - ono to tak nebylo. Debatovali jsem s kolegou o smyslu "politicky korektního myšlení" - přičemž kolegovi v určitém okamžiku ten rozvitý přívlastek vypadl, čímž se diskuze mohla dostat do jiné roviny, a k tomu právě směřoval můj příspěvek.

Že to nebylo myšleno a ani pochopeno nijak urážlivě svědčí i skutečnost, že příslušné vlákno diskuze dále normálně pokračovalo a - bohužel jeho vymazáním je stávající diskuze zcela beze smyslu.

A dále - protože, jak už jsem uvedl pokračoval - račte ostatně nahlédnout (http://blog2.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A160619_522406_blogidnes) nedomnívám se tedy, že by iniciátorem vymazání byl můj kolega oponent, ale vymazání musel být iniciováno někým jiným.

Vím, že příspěvky monitorujete pomocí nějakého SW robota, jenž vyhledává "závadné" výrazy, ale troufnu si tvrdit, že v mém příspěvku se žádný takovýto výraz nevyskytuje. Takže zbývá poslední možnost - příspěvek byl vyeliminován ručně Vámi nebo některou z Vašich oveček. Otázka zní - proč?

Příspěvek neobsahuje jedinou nespisovnou literu, nikomu nenadávám, nešířím rasové či jiné nepřípustné názory, nedělám reklamu, není to věc, kterou bych měl nějak dokládat zdrojem - tak - do prdele - PROČ?

Moc nevěřím, že mi odpovíte - Vy to totiž neděláte, protože nejspíš zastáváte názor, že Vaše pravda je ta jediná správná a nějakej diskutérský či blogerský póvl Vám do toho nebude mluvit. Nu což - botky si skrzevá tomu nerozkousám, ale vězte jedno.

Vím, že jsem pro Vás už delší dobu něčím, čemu se u nás na venkově říká "osina v prdeli", tak Vás prosím o jedno - pokud mne na tomto serveru vy osobně nechcete, tak mi to prosím sdělte - a já půjdu. jen bych požádal, abyste mi sdělil vy sám (pokud na to máte koule) a neschovával se za nějaké obezličky nevhodných příspěvků. Ono totiž už skoro stejně nemám, proč bych se tu zdržoval, celková úroveň blogu klesla tak, že níž už půjde jen velmi těžko, politická a společenská témata jsou (proč asi?) prakticky tabu a psát o kytkách a koťatech neumím a nechci.

Napište, že mám jít -  a já půjdu! A dokonce si Vás budu moci i určitým způsobem vážit.

Ano - existuje i možnost, že mne za tento text smažete bez toho, že byste se snížil k nějaké odpovědi. Nemusíte mít strach půjdu také a nebudu se nijak moc nervovat. Jen se holt budete muset smířit s tím, že v tomto případě si o Vás i nadále  budu muset myslet, že jste zbabělec, který se neumí postavit čelem, ale schovává se za své postavení a funkci.

S úctou - možná naposledy  Ladislav Nádvorník


Tento článek jsem zveřejnil před dvěma týdny, následovala ostrá diskuze. a nečekal jsem ani tak dlouho - včera v diskuzi pod fotbalem mi bylo nalezeno několik těžce závadných příspěvků abyla zablokována diskuze. přestože vrchní cenzor tvrdil něco jiného, současně přestalo fungovat přihlášení k blogu, takže jsem nebyl schopen ani publikovat články. Následovala ještě nějaká korespondence a výsledek?

Blog pana Ladislav Nádvorníka na i.dnes přestal existovat. Pravda - na mou přímou žádost, ale já skutečně nemám zájem s tímto individuem nadále nějak spolupracovat a už vůbec mu nepřímo přispívat na jeho žold formou reklamy otevírající se u mých článků. Nějakých šest let, skoro třista článků a skor půl miliónu čtenářů - všechno šlo do kelu jen proto, že někdo po vyhazovu a fiasku v televizi dostal moc a , jak je vidět, s plnou parádou si to užívá, nebo možná jen vzroně vykonává povely od svých šéfů. Nu což botky si kvůli tomu nerozkousám.

Takže abych to nějak uzavřel -  pokud nebudou ze strany zřizovatele nějaké námitky od této chvíle si dovoluji považovat tuto stránku za svou domovskou a tento server za svůj virtuální blogerský domov. Všechny články už sem byly přeneseny a další budou snad zase přibývat.

Ladislav Nádvorník

Štítky článku:

prestiž 1: 24,60 přečteno 879×

3 Hodnotit článek 24

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Blog se jménem Ladislav Nádvorník ode dneška už na i-dnes nenajdete

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse