Necenzurujeme.cz

Kdy máme očekávat demisi vedení policie a státního zastupitelství?

Jiné seriózní řešení poslední ostudy – jinak se to nazvat nedá – kdy se do rukou podezřelých dostaly zabavené důkazy s tím, že od jejich zajištění až do jejich vydání z nich policie ani státní zástupce neviděli ani pověstného Ň!

ZAKAŽTE SVÉMU PSOVI SE NĚČEMU DIVIT!ZAKAŽTE SVÉMU PSOVI SE NĚČEMU DIVIT!autor článku

To bylo keců, o množství podkladů a přesvědčivých tiskovek a vyjádření, kolik toho na podezřelé máme, a jak všechny šoupneme do báně, až zčernají.

Výsledek?  Méně než nic, lidově by se to možná dalo nazvat pěkně jadrněji a příznačněji - hovno. Tři ze čtyř chycených ryb jsou venku, žádají a pravděpodobně i dostanou tučné držhubné formou odškodnění za neoprávněnou vazbu.

Čtvrtá ryba ještě v síti je, ale právě dostala do ruky nůž k prořezání oček a odškodné z kapes daňových poplatníků následně bude jistě také pěkně mastné. Člověk by z toho brečel, nebo se smál – já ani nevím, co by bylo spíše na místě.

Větší šaškárnu jsme tady snad ještě neměli, to je můj názor! A odpovědní – tedy vedení policie včetně všech jejích existujících prezidentů a státní zastupitelství by mělo okamžitě dát své funkce k dispozici a začít balit fidlátka. Každý zaměstnanec jakéhokoli – státního či soukromého – zaměstnavatele by po takovémto přístupu ke svým povinnostem nutně dostal padáka na hodinu.

Ještě je tu ale jedno možné vysvětlení – to nejhorší. A totiž to, že to, že zabavené věci putovaly zpátky k majitelům, bylo společným záměrem všech zúčastněných. Třeba to totiž byl jen balast k omámení veřejnosti a všichni od počátku věděli, že tam nic podstatného není. Nahrávaly by k tomu časové i následnosti.  V současné době je vlk nažrán – Nečasova vláda je v propadlišti dějin, prezidentem v pozici deu ex machina jmenovaná Rusnokova kohorta taky, u vesla je Sobotka, a tři dny po jeho nástupu „zmizí“ důkazy. Asi už nejsou potřeba! Protože jinak by mohly být pokousány kozy – tedy ony čtyři zatčené a  - z větší části již a u čtvrté nejspíše velmi brzo  - zase propuštěné a ze státních peněz odškodněné.

Jen by mě zajímalo, kdo tedy vlastně dokázal celou věc zincenovat a Nečasovi tu štětku nastrčit do postele?

Štítky článku:

prestiž 1: 31,54 přečteno 671×

0 Hodnotit článek 34

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Kdy máme očekávat demisi vedení policie a státního zastupitelství?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse