Necenzurujeme.cz

Cikáni! To je kšeft!

Se zájmem sleduji vývoj událostí v severočeském regionu a vychází mi z toho, že už skoro nikomu ze zúčastněných tady nejde o lidi, ale jen o kšeft a prachy.

Tady je máme pěkně pohromadě.Tady je máme pěkně pohromadě.

Posledním důkazem je aktivita paní advokátové Veselé Samkové. S obrovskou vehemencí začala vyřvávat, že bude obhajovat mačetáře z Nového Boru. To jak vystupuje, svědčí o jediném - cítí kšeft a začíná si dělat reklamu, která se jí bude hodit (třeba) v souvislostech s avizovaným vznikem cikánské strany práce ( či jak se to nakonec bude jmenovat). Nebo si připravuje půdu pro zastupování cikánských hajzlů v dalších procesech. O zdroj penízků v tomto případě nemusí mít obavy – stačí si uvědomit, že jeden z dosud nepolapených mačetářů je v příbuzenském vztahu s cikánským a komunistickým pohlavárem Gorolem, a také by mne vůbec nepřekvapilo, kdyby prostředky na obhajobu byl čerpány nějakou kličkou z veřejných peněz ( ať už je to rozpočet státu, či nějaký grant EU). Navíc paní advokátová má jistě bohaté kontakty díky svému bývalému soužití s dalším cikánským aktivistou.

V plné nahotě se zde projevuje slabost, neschopnost a také neochota státu uhlídat systém zneužívání (nejen) sociálních dávek. Kdyby totiž stát dokázal najít a použít nástroje na zamezení zneužívání (třeba) dávek na bydlení, nebyly by vyčůranými podnikateli zakládána gheta a slumy podobné nechvalně známé ubytovně Sport ve Varnsdorfu, nebylo by hromadné vystěhovávání cikánů do takovýchto doupat s tichým souhlasem a jásotem radních jiných – bohatších – měst, které si tak vyčistily vlastní vředy, a pravděpodobně by nedošlo ani k napadení hostů restaurace v Novém Boru hordou cikánských agresorů ani k dalším známým excesům.

Stát ale neumí, nebo možná spíše ani nechce , takovéto nástroje hledat – mimo jiné proto, že politici odpovědní za tvorbu zákonů jsou již dnes zcela odtržení od reality, a také proto, že když už někdo něco chce a začne dělat, je nemilosrdně neutralizován, umlčen a odstaven na vedlejší kolej (Řápková) nebo povýšen (Čunek), řevem dnes bohužel převládajících - tzv. umírněných - politiků, kteří si myslí, že se to nakonec přeci jen nějak dohodne ( to jsou ti naivní - Stehlíková), nebo v tom kšeftu sami jedou (to jsou ti pragmatičtí - Kocáb).

Bohužel tlak těchto pseudohumanistů a multikulturalistů v celé Evropě podobné praktiky podporuje a musíme se smířit s tím, že bude hůř. Nejsou to totiž jen cikáni, a není to jen u nás. Evropa má obdobné, a stále větší problémy s militantními muslimy nebo přistěhovalými chronickými netáhly z oblasti Afriky či Indonésie.

Není divu, že stále větší podporu mají nacionalisté a příznivci razantních řešení – a také se stále více lidí přiklání k názoru, že bude třeba vzít věci do svých rukou.

Jenže, vážení, to pak bude taková polízanice, že fůra hnoje uprostřed seknice je proti tomu ouplnej prd!


Dnes naposledy zde ještě upozorním na dva články v Hyde parku, ze kterých ja patrné do jakých souvislostí může zcela pokřivený náhled na cikánský problém dojít - Souvisí mrtvý cikán v Tanvaldu se soutěží o blogera roku?  a Finále diskutéra roku – pohádka o zatoulaném e-mailu Pokud je mi známo, redakce, ani nikdo jiný se k tomu do dnešního dne oficiálně nijak nevyjádřil.

Štítky článku:

prestiž 1: 69,13 přečteno 2 628×

0 Hodnotit článek 195

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Cikáni! To je kšeft!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse