Necenzurujeme.cz

A Elvis žije! - pro iDNES tak, abych dnes nebyl Hyde parku.

Tedy – jinými slovy – zkusím vyjádřit svůj názor na administra…fuj…..cenzuru, zde fungující, tak abych nebyl oflastrován.

Po přečtení si zpráva, že server Mladá fronta dnes dnes( vlastně včera ) už poněkolikáté získal titul „Křišťálová lupa“, tak jsem si myslel něco o Chocholouškovi…ale pak mi došlo, že to vlastně asi bude tak horké.

Problém je v tom, že vůbec nevíme, kdo, a o čem, v této soutěži „hlasujeme“. Před časem jsem ..a vlastně pořád…tedy správně česky „ furt“…se tu objevovaly výzvy ke hlasování v něčem, co má být hlasováním o nejlepším internetovém zpravodajském serveru. Nikdy jsem takovýto článek nebo banner neotevřel, ale ani jsem se neodhodlal hlasovat pro někoho jiného. Prostě jsem nehlasoval. Jiní hlasovali…a dopadlo to tak jak to dopadlo.

Výsledek je svým způsobem tristní. Server, na kterém vám dají flastr za větu „ A Elvis žije!“ je hlasováním vyhodnocen jako zpravodajská jednička. Co mi na tom zavání? To jsou ostatní servery opravdu tak neschopné? Je systém hlasování dostatečně ošetřený proti manipulaci? Není možné, aby (třeba) diskuze a/nebo blogy, byly zakomplexovaným administrátorem manipulovány tak, že publikace vlastních názorů je v některých oblastech zcela nemožná? Přesvědčen nejsem!

Mám na to rok, abych svůj názor změnil, vedení křišťálového serveru na to má také rok. Ale v tuto chvíli nejsem nakloněn tomu, abych v příštím roce ankety vůbec hlasoval. A pokud se nic nezmění, tak hlasovat budu...ale pro někoho jiného! Jak vy?

Na závěr mne napadá jedna otázka – JE KŘIŠŤÁL PRŮHLEDNÝ?

Štítky článku:

prestiž 1: 27,01 přečteno 905×

0 Hodnotit článek 25

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

A Elvis žije! - pro iDNES tak, abych dnes nebyl Hyde parku.

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse