Necenzurujeme.cz

A je to tady!

Dvojí metr používaný na posuzování "normálních" a "nepřispůsobivých" je tady, a  v plné parádě. Musíme si skutečně tohle nechat líbit? A do kdy?

Minulý týden, po pochodu nespokojených lidí Rumburkem, si tady kdosi dělal legraci z toho, aby účastníka pochodu, který podal ruku přes plot místní obyvatelce, nezačala vyšetřovat policie a zkoumat, jak že byla ta ruka přes plot zvednuta, a jestli to náhodou není něco proti něčemu.

Uplynulo pár dní – o tom, že policie chytí zbývající dva mačetáře z Nového Boru si můžeme nechat jenom zdát, stejně jako o zatčení celé tlupy rváčů z Rumburka, o dětských teroristech beztrestně přepadávající lidi za bílého dne před očima policajtů ani nemluvě – a najednou se začne policie zabývat zkoumáním videa poskytnutého cikánskými rasisty z Romea.cz! Prý jestli tam nebyla nacistická hesla!

Jaký je tedy rozdíl mezi bílou a černou sviní? Asi jen ten, že bílá svině je nácek, zatímco černá je ubližovaný cikán. Dokdy tohle může vydržet?

Teď jen čekám, že někoho za účast na pochodu Rumburkem zatknou a budou soudit za rasistická hesla. Pokud se něco takového skutečně stane, napadá mne jediný použitelný komentář :

„ JE TO HNUS, VELEBNOSTI!“

článek je reakcí na toto

Štítky článku:

prestiž 1: 72,97 přečteno 2 409×

0 Hodnotit článek 238

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

A je to tady!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse