Necenzurujeme.cz

Tak, a co teď s tím…? (selský rozum)

Prý máme co jsme chtěli..., ... a chtěli jsme vůbec něco..?

Fakta:

Miloš je prezident, když to klapne, tak nejméně ještě jedny parlamentní volby…

Andrej má složit vládu, letos určitě jednou, pravděpodobně však dvakrát …

85 poslanců se dušuje, že nepodepře vládu s Andrejem (za oranžové se bije v prsa kdosi, kde mám problém uvěřit, ale tohle pitvat nechci)

.. a pak tu máme 37 „extrémistů“, kdy Andrej odhodlaně kroutí hlavu…

… a nakonec profesor: „ ... jedeme dál, ...nic nekončí, ...co není, bude…“ …která partaj si to asi lajsne? Namluvil toho dost, občas sice špatně načasoval, ale to se stává, když máte našroceno, ale nikdy z vlastní hlavy, nikdy pořádně nevěděl proč. A proto bych jeho rozlučku po výsledcích nebral tak docela nalehko…, tentokrát věděl, proč to říká…

Bez Andreje, nebo bez „extrémistů“ si nikdo ani neškrtne, tedy je třeba nějak obejít selský rozum a selským rozumem, není cesta ven. Stojednička jen hypoteticky, a to jen tehdy, pokud někdo uhne (a uhne ?), nebo…?

Jediné co skutečně funguje, je touha po moci a s tím spojené peníze (povídačky, děláme to pro lidi.., no nevím.. heh..) 

Andrej s Milošem geniálně obelstili volbu prezidenta (hodinu a půl Miloš Andrejovi po parlamentních volbách v Lánech bezpečně pouze neděkoval), a ať by dopadla jakkoliv, Andrej by byl v sedle, profesor by se mohl jenom dívat, jináč by po něm vystartoval Milošův kámoš Rychetský. Tedy o co tady jde..?

Milošova stojednička po volbě, není ničím jiným, než hrou o čas. O čas, který potřebuje Andrej. Miloš byl, je a vždycky bude hráč. Peníze jsou pro něj jen příjemným bonusem, pro něj je podstatná hra a nechce prohrát. To jej naplňuje. (divadlo s Bohoušem na začátku minulého roku byl jeho divadelní majstrštyk, kde protihráč mu celou dobu bezpečně nahrával na smeče)

Předpokládejme konzistentní postoj pětaosmdesáti. Budou to ti zlí kluci, kteří bourají Andrejovu snahu a z Andreje se bude stávat ten, komu ubližují. Až se čas ponachýlí (někdy na podzim) a už to bude všem dlouhé, najde se důvod Andreje jmenovat a znova to neprojde. A máme tu třetí pokus. Vondráček Fialu určitě žádat o sestavení vlády nebude, není to Hra o trůny. Tedy Andrej po třetí, někdy před Vánocemi. A už se nám to blíží. Tak či onak v březnu jmenuje, v dubnu důvěra (ee) a v červnu jdeme znova volit. Mezitím se vynoří jednoduché a úderné ve stylu „všeci kradnů“, třeba „oni nechců“ a zblblý a otrávený národ do sněmovny pošle stojedna a více poslanců ANO a bude vymalováno…

(Andrej není sebevrah, aby s KSČM + SPD… to fakt ne... smile )

Však není to jen Andrej, komu moc nesmrdí. Konzistence pětaosmdesáti není bůvíjaký kurz, na který by bylo prima vsadit. Zimola (nebo někdo jiný) v únoru udělá rošádu v Lidovém domě, Chovanec, jako správný ještěr změní barvu, Bělobrádek to položí ze zdravotních důvodů, Čunek vysvětlí plénu, že nemůžou být bokem a hotovo… deja vu jak vyšitý. A kdyby klér měl pořád problém, je tu ještě 15 „extrémistů“, číhajících za bukem. Skála se jen lišácky usmívá, zatím mu bude stačit „moc“, byť bez jediného křesla ve Strakovce a Andrej, vědomý si ceny peněz, klidně armádu vykoupí ze zahraničních dobrodružství…, a Agrofert bude mít ve vatě…, A o nic jiného, v jeho případě nejde.

Selským rozumem to bude on, kdo vyhraje v jednom i druhém případě.., a volič se bude jen dívat a bude si dále užívat konzumu…

Štítky článku:

prestiž 1: 8,40 přečteno 197×

0 Hodnotit článek 2

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Tak, a co teď s tím…? (selský rozum)

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse