Necenzurujeme.cz

USA se zlobí. Rusko prý dodává na Ukrajinu zbraně

No to mi povídejte. Skutečně? To vědí až teď? Opravdu mě mrzí sledovat, jak se „moje zlatá Amerika“ staví vždy na ten špatný břeh řeky života. Ne jednou se už spojili s ďáblem a pak jim to vybouchlo všechno do ksichtu, viz Irák a na Ukrajině nedělají nic jiného než dosud dělali jinde. Stojí na straně vlády, která se přes noc „zrodila“ z bahna ukrajinského politického života a ještě náslilně.

Někdy mám dojem, že čtu pohádky a ne skutečné zprávy. Už jen to, že nedovolí jedním aby si rozhodli o svém osudu a druhým posílají finance a žoldnéry na umlčení touhy po vlastním sebeurčení svědčí o tom, že tam jsou více ekonomické zájmy než morální. Amerika se prý zlobí a varuje Rusko, které má údajně dodávat tanky a těžkou vojenskou techniku vzbouřencům na Ukrajině, aby s tím okamžitě přestali nebo...uvidíte.!!

Tak teď nevím, ale nedělají a hlavně nedělali přesně tohle Američané v jiných státech, když chtěli způsobit rozvrat zevnitř?  Napřed CIA a pak zbraně. Mýlím se? To se tak přece dělá. Nechají se tam lidi prát mezi sebou, na venek se předstírá, že „já nic , já muzikant“ a za tmy tmoucí dodávají zbraně těm, kteří mají vybojovat „mír a demokracii“. Nedělali to Američané skoro od nepaměti, nebo mám blbou paměť?

Nu a tak ministerstvo zahraničí Spojených Států, s patentem na rozum se nechalo slyšet, že „jestli s tím nepřestanete, dáme vám zase sankce. Nesnažte se nás na..at!!“

Co tím chtěl básník říci? Přeložím to do srozumitelného jazyka. „Pokud nenecháte ty vzbouřence, kteří si usmysleli vyloženou debilovinu, jako je osamostatnění od Kyjeva, poumírat bez pomoci, tak si nás nepřejte!“

Ano, poumírat bez pomoci, neboť jak to vypadá, ukrajinská armáda pomoc dostala. Možná se mýlím, ale mám dojem, že obdrželi nějakou novou inijekci, takže dnes mají techniku o které se zpočátku nikomu ani nesnilo a hlavně, oddané bojovníky.  Zprvu jim vojáci utíkali houfně k Rusům, tanky měli ve stodolách, obrněné vozy jen tak tak, že se jim rozjely, staré pušky z doby sovětské nadvlády, o nějakém Antonovu nebylo slechu, což není tak podstatné. Prostě nebyli bojeschopní. Zpočátku vše vypadalo jako v tom vtipu o partyzánech, „že dnes jsme vyhani Němce z lesa. Další den, dnes nás vyhnali Němci z lesa“...atd, nu a najednou bojují jako lvi za celistvost Ukrajiny. Kde vzali ti hochštapleři v Kyjevě na výplaty svým vojákům, Vždyť neměli. Tak tam už podezírám zásahy z venku a když si Rus protlačí nějaký ten tank, nebo minomet přes “ostře hlídané ukrajinské hranice“, je oheň na střeše. Je to férové? To víte že Rusi dodávají techniku. To je to nejmenší co mohou udělat. Sledují SVOJE ZÁJMY, chápete to? Já ano, ale právě tak sledují i Američané SVOJE ZÁJMY. Ale křičí jen jeden. Tak potom bábo raď. Svoje zájmy, moje zájmy, naše zájmy, naše ideologie, vaše ideologie, to by čert na žebráku jezdil, aby se jedna ideologie neuchytila. Když přijde na vlastní zájmy, Rusové nejsou o nic lepší než Američané. Ano čtete správné. Jeden za 18 a druhý za 20 bez 2. Moc je velice nakažlivá a touha po moci ještě nakažlivéjší. Na to nemusím být absolvent školy na mezinárodní právo ani studovaný historik. Je to zakódované v našich genech.

Účelem tohoto varování je, aby opozice vymřela co nejrychleji, aby ukrajinká armáda slavila vítězství a aby se vliv EU mohl začít uskutečňovat. O to jde a jde o mnohem víc, ale tam už nezajdu. To je to, co Amerika říká Rusku. Nechte je vymlátit „světovou armádou, neboť v uniformách ukrajinské armády bojují naši lidé, bojují tam i Poláci, bojují tam žoldnéři z celého světa, nestrkejte nám nos do naší polívčičky. Jo? Brzy bude uvařená, jen potřebujeme jíšku, pak chvilku povařit, aby neměla moučnou chuť a Ukrajina bude naše. Vy se starejte o váš boršč, bando komunistická. Nebýt vás, už jsme mohli vztyčit naši vlajku na Majdanu. Jen nám křížíte plány. A tak se samozřejmě zlobí. Ono co je dovoleno pánovi, není dovoleno volovi, tak nějak, ne?

A tak to chodí. Mocní mají moc a chudáci za ně umírají aby tu moc měli. A to nemluvím jen o těch povstalcích, ale rovněž o těch chudácích, ukrajinských vojácích, kteří se míru už nedočkali. Jeden Antonov dole a 49 vojáků stojí před bohem a čakají na své rozřešení. Nebylo jim přáno, museli zemřít za svoji vlast, (za svoji vlast?) aby oligarchové nadále kradli plyn, aby ovládli trh s Evropou, aby se jedněm dařilo a tím pádem „nám všem bylo dobře na zemi.“

Frank Krejčí

 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 9,33 přečteno 542×

0 Hodnotit článek 1

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

USA se zlobí. Rusko prý dodává na Ukrajinu zbraně

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse