Necenzurujeme.cz

Jen štěkejte psi Baskervilští, dovedete to dobře

Na blogu se již omlelo téma Ukrajina do podoby „hladké mouky“ a stále se o ní píše. A ano, ani já se nemohu vyhnout pokušení něco nesdělit i když vím, že setkat se s pochopením těch skalních zastánců socialistické EU by bylo srovnatelné s objevením mimozemské civilizace. Taková by to byla bomba.

Při tom je to tak jednoduché, tak logické a tolik nad slunce jasné, že tma v myslích pánů nenávistných  je černější než tma sama. Prostě oni musí mít pravdu, kdyby čert na žebrákovi jezdil a kdokoliv si dovolí zapochybovat nebo jen několika větami odbočit od předem naordinované  pravdy, tedy jejich pravdy, je okamžitě znemožněn, zdiskreditován, stane se hermánkovec, nigrinovec, fojtíkovec a hlavně olšerovec, nebo jen Ilja Muromec, ať je to jak chce, je ec, snad i blbec.

Na víc obdrží okamžitě titul soudruh a je mu doporučeno se odstěhovat do Ruska, po případě do Severní Koree. Na příklad já a soudruh je stejné srovnání, jako bych já antilopa se skamarádil s tygrem. Tihle sebejistí, po krvi toužící bojovníci za svoji svobodu nezapomenou připomenout, že máme být vděční za to, co nám EU, bývalým nesvobodným občanům Československé Socialistické republiky za úžasnou svobodu poskytuje a máme být rádi, že si můžeme beztrestně dovolit oponovat jim, těm zřetelně chytřejším, prozíravějším, informovanějším vůdcům boje proti nenáviděnému Rusku.

Nu a s tím tedy proti jeho vůdci Putinovi, který byl srovnán ne jednou k Hitletovi a to proto, že si to tyhle EU podržtašky mohou dovolit, neboť se to teď „nosí.“ Máme být vděční za svobodu slova, která je nám ale okamžitě upírána těmi samými, kteří nám ji připomínají skoro denně jako velikou výhodu. Krásné, že?

Piš co chceš, máš na to dnes tu kýženou svobodu, ale nepiš nic proti EU, proti Ukrajinské vládě, proti rozhodnutí Zaorálka, nic proti nastěhování vojsk NATO do České republiky, nic takového nesmíš. Napíšeš-li zjebeme tě jako hada, že si to za klobouk nedáš a uspokojíme si na tobě naše militantní způsoby jak umlčet hlasy nesouhlasu. Pak je těmto lidem vysvětlí, že pokud jsou proti Ukrajiské vládě a dokonce pochybují o legálnosti voleb na nového presidenta, tak budou označkováni jako diletanti, ubožáci, odpůrci svobody, komunisté, zatánci zla, zastánci fašistického Ruska a jeho rozpínavosti...no neodradí to mnohé od špitnutí slova odporu? Nejde tedy o pravdu, jde o jejich pravdu. Vy, co se ji snažíte, byť i inteligentně odmítnout, jste hluší a slepí kolaboranti. Ale kolaboranti s kým? Vždyť mnozí jen vyjádří názor. Pouhý názor. Lidé mají jiné názory na věc, víte to vůbec, vy zastrašovači a pohůnci EU?

Jak může jeden člověk, tolik milující spravedlnost, pravdu a demokracii, což o sobě tvrdíte, schvalovat krvavý převrat na Majdanu, odmítnout jakékoliv argumenty, jak se vláda ke své moci vlastně dostala  a jak dnes stejná vláda užívá svoji moc vyvražďováním pomocí vládní, ukrajinské armády stovek vlastních lidí. (O schopnosti armády ale pochybuji, neboť  se nějak rychle vzpamatovali za stavu umírání, asi je posílili žoldnéři z ciziny, neboť zpočátku neměli ani na bezin pro své všechny 4 transportéry, ze kterých museli ostříkat hadicí kuřince a vyhnat z nich myši), Ano, vyvražďování svých lidí, kteří se chtěli jen odpojit, neboť této samozvané vládě v Kyjevě nevěří? Jak je možné, že nevidíte ten dvojí metr, který užíváte? Kdo je pak slepý? A co je na tom zlého nevěřit vládě? Věřili té minulé vladě všichni ti, co vraždili na Majdanu? Veřili jí? Ne. Proto se vzbouřili. To bylo ale v pořádku, s tím souhlasíte, ovšem s jinou variantou, jako je odpojení Donbaské oblasti ne?  Máte to v hlavách skutečně srovnané podle abecedy, nebo jste jen zaslepní hlupáci?  Pokud demokracie, pak demokracie. Stejně pro všechny. Co je na tom divného, že se některé oblasti nechtějí spojit s Ukrajinou kterou si tak nepředstavovali? Nechtěli Slováci už nic mít společného s Čechy? A víte proč? Protože jste je vy Češi otrtkávali. Tak se to tvrdilo mezi prostým lidem, tak co udělali? Odpojili se. To je v pořadku, ano? Samozřejmě že je. A tak i Donbas má právo se odpojit. Ale ne podle vás. Vy chcete Ukrajinu celou, protože EU ji chce celou. Papoušci. Nu, mně je to asi tak volné jako o 6 čísel větší nočni košile. (A to už by byl pořádný stan, když tak přemýšlím)

Hádejte se, žerte se a perte se, já jen tolik, že pravda je vždy někde uprostřed. Jednou se ji snad dozvíme. Zatím si užívejte „svobody slova“ kterou vám EU poskytuje a čekejte, až vás EU zlikviduje všechny tím, že vás svoji multi kulti politikou udolá, až Česko zahltí muslimy, černochy z Afriky, do vlády vám nacpou cigány a pak? No kdo ví? Bude se ještě mluvit česky?

Frank Krejčí

Štítky článku:

prestiž 1: 9,20 přečteno 493×

0 Hodnotit článek 1

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Jen štěkejte psi Baskervilští, dovedete to dobře

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse