Necenzurujeme.cz

I to může být pravda..

Někdo ve vládě rozhodnul "barevně" zateplit chrám Sv. Víta, že prý tím ušetří za topení. To je skutečně dobrý důvod ke zničení chramu. To zní jako april. Nebo že by?

 

Ostravská firma, která se má na celé věci podílet  tvrdí, ústy jednoho ftipného ogara na videu, „že to je celkem stejne jak na panelaku. Akorat ty figurky, kolem toho se špatně robi a vrtani do toho kamene bude horši, bo to se špatně vrta, ale to pro nas neni problem.“ Zedník Vladislav Varmuža to postavil do správné roviny. Docela jsem se uklidnil, ale to není všechno..

Prý na něj už holubi sedat nebudou, vysvětlil pan David Kabousek, z památkového úřadu, a „díky té technologii, která zde bude zvolena, památka zůstane zakonzervovaná a holubi, kteří na tu stavbu sedají a znečišťují ji, ehhh...bude jako, defakto tímto i jakoby zastaveno...“

Takže až naprší a uschne, má se Praha na co těšit a s ní ty statisíce návštěvníků ročně, kteří  se přijedou na stavbu podívat . Až se jim podaří dát kostelu teplý kabát, přesunou se na Národní Divadlo, Karlův most a Staroměstké náměstí, kde obloží hodiny aby nezvonily. Pak zateplí Vaclava i s koněm, Museum zbourají a postaví tam nový úřad pro ochranu životního prostředí. S nápadem jsem docela nadšený. To bude krása.

A pak to všechno zase zbourají a budou o tom psát 1.dubna 2012.

 

Frank Krejčí

Štítky článku:

prestiž 1: 8,37 přečteno 514×

0 Hodnotit článek 0

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

I to může být pravda..

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse