Necenzurujeme.cz

Kostky jsou vrženy, Evropo sbohem a šáteček

Charakterizace současné situace v Evropě je shrnuta v nadpise. Netřeba si nic namlouvat, kostky jsou vrženy a možná ještě nutno zdůraznit, že občané Evropy, v našem případě České republiky, prohrávají a dokonce lze zodpovědně říct, že už prohráli.

Zlo které se skrylo za slova „pravda a láska“ zvítězilo. Pomoci není a také není odkud by přišla. Sami jsme se tam dostali. Není to obvinění, je to smutné konstatování. Kdo následuje Havlovo učení, je na „správné cestě“ k vítězství. Kdo se staví proti, je účelovou propagandou zlikvidován. Likvidace se odehrává v přímém přenosu, tedy otevřeně. Demokracie zmizela, pokud u nás kdy byla a nahradila ji otevřená diktatura, kterou ale vyvolení nepřiznají. Schválně to nazývají stále tou demokracií. Nelze to nevidět a nebo si nevšimnout.

Jsou pravda lidé, kterým je politika ukradená, to se stává, ale probuzení nebude příjemné. Jako se předpovídá obrovská sopečná kalamita v Yellowstone Parku v USA, která bezesporu překvapí ty spící stáda lidstva, tak překvapí nový styl života ty „spáče“ v Čechách, ve státě, kde se o mnohém ještě pochybuje. Pochybuje, polemizuje v hospodách, nebo jestě na Facebuku, ale to je tak asi vše. Je to věčná škoda, a škoda proto, že dosud nám bylo poměrně dobře. Materiální bohatství nás však oslnilo a zaslepilo, zahnalo nás pod stůl, kde zobeme drobečky z bohatého hodování našich ursupitelů. Ale jelikož je toho i pod stolem dost, tak si pořád myslíme, že je nám dobře.

Komunizmus jsme úspěšně změnili za demokracii, za slovíčko tak lákavé v 1989, které však zůstalo jen tím slovíčkem. Víra v lepší život nás dočasně zaslepila, tudíž jsme nestačili sledovat, jak se novovládci rychle zorientovali a začali stát rozkrádat v mega rozměrech. Rychle vznikla elita která si jen převlékla kabát a nastoupila do vyšší třídy okrádání, do vládnoucích skupin politického světa neprůstřelnosti.  Dnes tihle lidé mají našetřeno tolik, že jim nějaká immigrantská vlna může být totálně ukradená. Jen těm pracujícím být nemůže.

Nelze do článku zahrnout všechnu tu bolest, kterou našinec cítí, při zjištění, že je kompletně v koncích. Protinárodní skupiny, neziskovky, politici, ti všichni vyrábí umělé důkazy proti těm kteří nesouhlasí, seskupují se provokatéři, za pravdu už zavírají, pronásledují a když to lidé prokouknou, vše se zapře. Lež pak projde hlavním tiskem a tím se to posvětí. Známá taktika z minulých dob. A stále to pracuje. Lidé i dnes věří lžím a průhledným báchorkám, jako by ještě nevěděli. „Však nějak bude“ si myslí. Ano, nějak bude, ono už ale je, jen se proti tomu nikdo nestaví. V tom jsme pozadu za Maďary, Poláky a budeme pozadu i za Němci.

Lamentovat nad rozlitým mlékem je neproduktivní, ale uleví se. Mezitím vláda, která nikdy nedostala mandát na souhlas s nečekanou uprchlickou vlnou, si mandát prostě přisvojila. Jsme vláda, co nám do toho človíčkové malí kecáte? My vládneme, vy pracujte a plaťte daně, ať můžeme rozdávat a kupovat si přátelství států, jako je Německo, náš bývalý vražedný okupant, nebo Turecko, zrádné, falešné, nespolehlivé a nepřátelské. Vaší povinností je se především bát Ruska, odsuzovat jejich nenasytnost a rozpínavost, školit děti ve smyslu „uprchlík je náš přítel, NATO je naše naděje na mír v Evropě, EU je jedniná správná cesta k úspěchu a USA nás osvobodily od Německého fašismu v roce 1945 a Rusko stojí za vším zlem ve celém světě“. Tak se vychovává nový, správný, mladý budovatel. Ještě chybí, ale přijde to, stužka na modrou košili posetou desítkami žlutých hvězdiček se slovy,“Mladý Evropský budovatel“. Oni vědí jak ovládat davy. Komunistům se to povedlo, povede se to i EU. To by čert na žebráku jezdil, aby se to nepodařilo.

Ne jednou jsem četl na FB nebo v diskuzích pod některými články, „jsem rád-ráda, že jsem ve věku, kdy se nemusím obávat co bude se mnou. Nějak to už dožiju. Jen se bojím o své potomky, o vnoučata a o svě děti.“ A já tvrdím totéž. Ano, jsem rád, že mám „odzpíváno“ neboť dožít se toho, co je a dveřmi a na ně klepe se nechci. Jen je mi líto mých dětí a jejich dětí. Pomoct jim však nemohu. Jen tupě přihlížet, jak se půda bortí pod nohama jim a všem mírumilovným, pracovitým lidem na celém světě.

Jak je tohle vše možné, nemohu pochopit. Vždyť jsme si mysleli, že budeme společně s celým světem budovat kýžený kapitalismus, kde podle našich představ občana který prožil komunizmus je přece vše spravedlivé, kde vás na ulici nenechají zemřít, kde se dá vydělat hromada peněz, kde přátelství a soudržnost má ty pravé hodnoty. I svobodu náboženství jsme přijali, leč většina Čechů jsou atheisté, objali jsme homosexuály, vždyť jsou to také lidé, jen nepočítali s tím, že tihle kumštýři budou pochodovat Prahou a předvádět veřejně své nechutnosti. Přijali jsme i tu politickou korektnost, abychom, nikoho neurazili, stali jsme se tolerantní, snad až přehnaně, však po 25 ti letech pochopili, jak jsme byli blbí.  Takže za blbost se musí platit holenkové, a proto platíme a budeme platit víc. Tohle je jen malé ochutnání našeho budoucího utrpení.

A tak sbohem a šáteček....

Frank Krejčí

Štítky článku:

prestiž 1: 52,03 přečteno 2 752×

0 Hodnotit článek 89

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Kostky jsou vrženy, Evropo sbohem a šáteček

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
petr:
Bohužel když vláda a parlament zklamali tak jim to musíme dát jasně vědět ve volbách a proto volte pouze nás SPD a mi tu imigrantskou a jinak likvidač…

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 11. 5. 2016 1:34 || Diskutovat

Facebook diskuse