Necenzurujeme.cz

Osobnosti?

Osobnosti pozvané Krausem do jeho pořadu kritizují Zemana...

Vždycky jsem si myslel, že osobnost v sobě mísí čest, hrdost, sebevědomí, možná intelekt a v neposlední míře pokoru. Ovšem "osobnosti", které do svého pořadu pozval Jan Kraus (který sám sebe za osobnost jistě považuje) ve větší či menší míře uvedené vlastnosti nepochybně postrádají. Jinak by se nemohly snížit k této odporné taškařici.

V první řadě je třeba si uvědomit, že Jan Kraus je herec. Roli, kterou hraje v seriálu o špatném prezidentovi Zemanovi hraje myslím docela dobře, nepochybně je tato postava dobře zaplacená. A tady je ten problém, já prostě nemůžu věřit herci, stále mám pocit, u pana Krause již přetavený v jistotu, že na mne něco hraje. U jeho sekundantů (Kocáb, Bárta, Ruml, Žantovský atd) si nejsem jistý, možná se chtějí zviditelnit, možná přihřát polívčičku, možná je to vypočítavost v očekávání budoucích prebend, pokud se jim současného prezidenta podaří vyměnit, možná jen hloupost. Na tu bych sázel nejčastěji. Jen nevím jestli je omluvitelná. U mne ale ne.

V reakcích na včasné neuvedení pořadu se objevuje spousta jmen. Jediná jmenovaná osobnost v nich je ovšem prezident Zeman.

 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 38,78 přečteno 1 119×

1 Hodnotit článek 50

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Osobnosti?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse